Wycieczki
Klasy piąte w Toruniu
2026-06-11 11 czerwca 2026 r. uczniowie klas piątych udali się na dwudniową wycieczkę do pachnącego piernikami Torunia, miasta Mikołaja Kopernika.
Szlakiem warszawskich legend
2026-06-10 W Kurozwękach
2026-06-02 28 maja 2026 r. uczniowie klas 5a i 5b gościli w Kurozwękach w województwie świętokrzyskim, gdzie zwiedzili m. in. czternastowieczny pałac Popielów.
Pozdrowienia z Małopolski!
W dniach 25-27 maja 2026 roku, klasy 6a i 6b wybrały się w podróż do Małopolski. W trakcie wycieczki uczniowie poznawali historię, kulturę oraz przyrodę regionu.
Przez Rawę do Rogowa
2026-05-21 21 maja 2026 r. klasy piąte uczestniczyły w niezwykle ciekawej wycieczce do Rawy Mazowieckiej i Rogowa.
W Bratysławie i Wiedniu
Wyjazd do Wiednia i Bratysławy w dniach 19-22.05.26 r. z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczniów klas ósmych i klasy 7b. Był to ostatni, wspólny wyjazd dla uczniów kończących już wkrótce szkołę podstawową. [Akt. 01.06.2026]
"Polska pod zaborami"
2026-04-30 We wtorek 28 kwietnia 2026 r. klasa VI a I VI b, wybrały sie do Grójeckiego Ośrodka Kultury na nietypową lekcję historii i film "Powstaniec 1863".
Śladami Alka, Zośki, Rudego...
2026-04-24 23 kwietnia 2026 r. uczniowie klasy 7a wybrali się na wycieczkę do Warszawy szlakiem „Kamieni na szaniec” Aleksandra Kamińskiego.
Posłuchajcie opowiadania o Alku, Rudym, Zośce...
2026-04-16 15 kwietnia 2026 r. uczniowie klasy 7 b wybrali się na wycieczkę do Warszawy szlakiem „Kamieni na szaniec” Aleksandra Kamińskiego.
Londyn, dzień V
2026-03-26 W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.
Londyn, dzień IV
2026-03-25 W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.
Londyn, dzień III
2026-03-25 W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.
Londyn, dzień II
2026-03-24 W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.
Londyn, dzień I
2026-03-24 W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.
Poznajemy tajemnice Londynu
2026-03-24 W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce niezwykła wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii.
"Był sobie kot"
2026-03-16 13 marca 2026 r. uczniowie klas pierwszych udali się Grójeckiego Ośrodka Kultury w celu obejrzenia Multimedialnego Widowiska Edukacyjnego dotyczącego bezpiecznych zasad obowiązujących w poszczególnych sytuacjach.
W Wilanowie
2026-02-28 W czwartek 19 lutego 2026r. uczniowie klas VIA i VIB, udali się na wycieczkę do Wilanowa. Celem naszej podróży była wizyta u króla Jana III Sobieskiego.
Śladami króla
2026-02-14 12 lutego 2026 r. uczniowie klas VA oraz VB odkrywali tajemnice barokowego Pałacu w Wilanowie oraz podziwiali Królewski Ogród Światła.
"Podróż w głąb ziemi"
2025-12-23 W czwartek 18 grudnia 2025 roku klasy szóste wybrały się na wycieczkę do kopalni soli w Kłodawie oraz sali zabaw w Łodzi.
Wycieczka niezwykłych doznań
2025-12-14 12 grudnia 2025 r. klasy ósme wybrały się do Warszawy, na wycieczkę ze szczyptą iluzji, tajemniczej techniki i niepowtarzalnym smakiem niewidzialnych potraw.
Strona: 1/7
-
Strona
1
-
Strona
2
-
Strona
3
- Następna strona
- Ostatnia strona