Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wycieczki

Wycieczki

W Powsinie

Wyjazd klas piątych do Ogrodu Botanicznego - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej Polskiej Akademii Nauk w Powsinie.

Klasy trzecie w Małopolsce.

Wadowice – Kraków – 0jców, to trasa wycieczki, na którą wybrali się w dniach 28–29 września uczniowie klasy III A i III B wraz z wychowawczyniami p. Anetą Maciejczyk i p. Małgorzatą Więckowską oraz dodatkowymi opiekunkami p. Haliną Łaski i p. Katarzyną Prokopczyk.

Klasy siódme w Radomiu - "Zemsta" z kręglami.

We wtorek 21 stycznia 2020 roku, uczniowie klas siódmych pojechali na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do Radomia. Pierwszym punktem programu był spektakl pt. "Zemsta" Aleksandra Fredry w Teatrze Powszechnym.

Klasy czwarte w Wilanowie.

4 grudnia czwarte klasy udały się na mikołajkową wycieczkę do pałacu w Wilanowie oraz bawiły się w kinie na filmie "Śnieżna paczka".

Mikołajki z muzyką i kręglami w Warszawie.

 W mroźny, poniedziałkowy ranek 2 grudnia, ósme klasy udały się na mikołajkowy wyjazd do Warszawy.

Mikołajkowa wycieczka do Kielc.

19 listopada klasy pierwsze gościły w Teatrze Lalek, Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Manufakturze Słodyczy” Magia Karmelu”.

Wyprawa do Bełchatowa.

Program wycieczki z 20 listopada obejmował wizytę w elektrowni Bełchatów, zwiedzanie Muzeum Gigantów Mocy oraz mecz piłki siatkowej PLUS LIGI mężczyzn Skra Bełchatów kontra Asseco Resovia Rzeszów.

Klasy czwarte w Kazimierzu Dolnym.

21 października uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami udali się do Kazimierza Dolnego. Tego dnia uczestnikom wyjazdu dopisał nie tylko humor, ale również pogoda.

Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów.

Wycieczka klas szóstych do Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce.

Szlakiem bohaterów "Kamieni na szaniec".

16 października 2019 r. klasy ósme wybrały się do Warszawy, by podążać śladami Zośki, Alka i Rudego, bohaterów książki Aleksandra Kamińskiego.

 

Klasy szóste w Radomiu.

W środę 2 października 2019 r. klasy szóste udały się do Radomia, by obejrzeć "Balladynę" Juliusza Słowackiego i zwiedzić Muzeum Wsi Radomskiej.

Konferencja Dziecięca w Collegium Civitas

26 września 2019 r. uczniowie klas szóstych naszej szkoły brali udział w Konferencji Dziecięcej w Collegium Civitas w Warszawie, podsumowującej projekt ,,Collegium Młodych Talentów”.

Wycieczka klas IV nad morze

28 maja 2019 roku spotkaliśmy się na parkingu szkolnym. Po zapakowaniu bagaży i zajęciu miejsc w autokarze wyruszyliśmy 
w drogę. Byliśmy ciekawi co nas czeka...