Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wycieczki

Wycieczki

Mikołajkowy wyjazd klas ósmych

11 grudnia uczniowie klas ósmych wybrali się na mikołajkową wycieczkę do Warszawy. W teatrze Capitol obejrzeli muzyczny spektakl edukacyjny  „Wanna Archimedesa”, który wprowadził uczniów w świat najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków.

Mikołajki na sportowo i teatralnie

4 grudnia klasy szóste wybrały się na wyjazd mikołajkowy do Warszawy. Zwiedziliśmy Stadion Narodowy i obejrzeliśmy "Kopciuszka" w Teatrze Capitol.

Mikołajkowa wycieczka do stolicy

27 listopada klasy 4a, 4b, 7a i 7b udały się na mikołajkową wycieczkę do Warszawy, do Królewskiego Ogrodu Światła przy pałacu w Wilanowie, do kina i na kręgle.

 

Wirtualny Teatr Historii

20 października gościliśmy w Łęczeszycach, gdzie uczniowie PSP im. Romualda Traugutta  wraz ze Szczepem Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego zorganizowali Wirtualny Teatr Historii, popularyzujący historię Polski za pomocą technologii Virtual Reality.

Drezyny i ognisko w Modrzewinie

W piątkowe popołudnie, 20 października, uczniowie klasy 5b z wychowawczynią i rodzicami byli na wyjątkowej wycieczce w Małej Wsi.

W Częstochowie z Rodziną Szkół JPII

12 października 2023 r. reprezentacja Szkoły wzięła udział w jubileuszym zjeździe szkół imienia Jana Pawła II w Częstochowie

W Nieborowie i Żelazowej Woli

9 października klasy 4a i 4b wybrały się na pierwszą wspólną wycieczkę - do Nieborowa, Arkadii oraz Żelazowej Woli.

W Janowie i Lublinie

Gry terenowe, zabójczy tor przeszkód w Janowie Lubelskim oraz spacer po Lublinie to główne punkty programu podczas wycieczki klas piątych z 27 i 28 września. Zapraszamy!

Ocalić od zapomnienia

We wtorek, 19 września,  klasy szóste udały się do pobliskiego Lewiczyna. Uczniowie zwiedzili nowo otwartą Izbę Tradycji Regionalnej oraz poznali historię Sanktuarium Matki Bożej Lewiczyńskiej i terenu wokół kościoła. 

W Centrum Nauki i Techniki EC1

30 maja uczniowie klas szóstych wybrali się na wycieczkę do Łodzi. Celem były warsztaty edukacyjne w Centrum Nauki i Techniki EC1.

„Szlakiem Hubala”

16 czerwca uczniowie klasy VIIIa i VIIIb wybrali się na wycieczkę „Szlakiem Hubala”. Pierwszym punktem wyprawy było Poświętne, gdzie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie obchodów 46. rocznicy urodzin Henryka Dobrzańskiego. Potem ósmoklasiści udali się do Inowłodza oraz do...

W „Fabryce Wspomnień”.

Uczniowie klasy IV a zaczęli świętować Dzień Dziecka trochę wcześniej. 29 maja wybrali się na wyprawę… niedaleko, do Osieczka, a tam przeżyli fascynującą przygodę w „Fabryce Wspomnień”. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu.

"Zielona szkoła" klas siódmych

W dniach 8-12 maja 2023 r. uczniowie klas siódmych przebywali na wycieczce w okolicach Zakopanego. Celem wyjazdu była integracja grup klasowych, poznanie miejsc związanych z życiem Patrona oraz piękna przyrody polskich Tatr.

Szlakiem bohaterów "Kamieni na szaniec"

4 maja uczniowie klas siódmych udali się do Warszawy. Celem wyjazdu było przybliżenie uczestnikom wyjazdu  miejsc, wydarzeń i postaci opisanych przez Aleksandra Kamińskiego w książce "Kamienie na szaniec".

Wiosenne spotkanie z historią...

...czyli wycieczka do Arkadii, Nieborowa, Żelazowej Woli i Brochowa. Wycieczka odbyła się 26 kwietnia, uczestniczyły w niej klasy IVa, IVb i VIb. 

Klasy ósme w Warszawie

20 kwietnia 2023 r. uczniowie klas ósmych udali się na wycieczkę do Warszawy, by zwiedzić siedzibę Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Muzeum Sportu i Turystyki.

W Łodzi

23 stycznia uczniowie klas czwartych i szóstych wybrali się na wspólną wycieczkę do Łodzi. Celem wyjazdu była Manufaktura, miejsce, które oferuje wiele atrakcji, dostarcza przeżyć i rozrywki.

Klasy ósme w Warszawie

14 grudnia odbyła się wycieczka klas ósmych do Warszawy. Uczniowie obejrzeli film pt. "Bella i Sebastian", a następnie udali się do Muzeum Powstania Warszawskiego.

Mikołajkowy wyjazd klas siódmych

7 grudnia uczniowie klas siódmych wraz z opiekunami udali się do Warszawy. Gościli w "Świecie Iluzji", spacerowali i obejrzeli film.

W Otrębusach i Karolinie

1 grudnia 2022 r. klasy pierwsze wyjechały na wycieczkę zrealizowaną w ramach projektu „Poznaj Polskę” .