Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wycieczki

Wycieczki

Klasy piąte w Toruniu

11 czerwca 2026 r. uczniowie klas piątych udali się na dwudniową wycieczkę do pachnącego piernikami Torunia, miasta Mikołaja Kopernika.

Szlakiem warszawskich legend

9 czerwca 2026 r. klasy pierwsze udały się na wycieczkę szlakiem warszawskich legend oraz do Fabryki Czekolady E. Wedel.
 

W Kurozwękach

28 maja 2026 r. uczniowie klas 5a i 5b gościli w Kurozwękach w województwie świętokrzyskim, gdzie zwiedzili m. in. czternastowieczny pałac Popielów.

 

 

 

 

Pozdrowienia z Małopolski!

W dniach 25-27 maja 2026 roku, klasy 6a i 6b wybrały się w podróż do Małopolski. W trakcie wycieczki  uczniowie poznawali historię, kulturę oraz przyrodę regionu.

Przez Rawę do Rogowa

21 maja 2026 r. klasy piąte uczestniczyły w niezwykle ciekawej wycieczce do Rawy Mazowieckiej i Rogowa.

W Bratysławie i Wiedniu

Wyjazd do Wiednia i Bratysławy w dniach 19-22.05.26 r. z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczniów klas ósmych i klasy 7b. Był to ostatni, wspólny wyjazd dla uczniów kończących już wkrótce szkołę podstawową.  [Akt. 01.06.2026]

"Polska pod zaborami"

We wtorek 28 kwietnia 2026 r. klasa VI a I VI b, wybrały sie do Grójeckiego Ośrodka Kultury na nietypową lekcję historii i film "Powstaniec 1863".

Śladami Alka, Zośki, Rudego...

23 kwietnia 2026 r. uczniowie klasy 7a wybrali się na wycieczkę do Warszawy szlakiem „Kamieni na szaniec” Aleksandra Kamińskiego.

Posłuchajcie opowiadania o Alku, Rudym, Zośce...

15 kwietnia 2026 r. uczniowie klasy 7 b wybrali się na wycieczkę do Warszawy szlakiem „Kamieni na szaniec” Aleksandra Kamińskiego.

Londyn, dzień V

W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.

Londyn, dzień IV

W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.

Londyn, dzień III

W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.

Londyn, dzień II

W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części.

Londyn, dzień I

W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. Ze względu na liczbę zdjęć i ograniczone możliwości stronki, relację dzielimy na pięć części. 

Poznajemy tajemnice Londynu

W dniach 19-23 marca 2026 r. miała miejsce niezwykła wycieczka klasy 7a oraz grupy młodzieży z 7b i 8a do stolicy Wielkiej Brytanii. 

"Był sobie kot"

13 marca 2026 r. uczniowie klas pierwszych udali się Grójeckiego Ośrodka Kultury w celu obejrzenia Multimedialnego Widowiska Edukacyjnego dotyczącego bezpiecznych zasad obowiązujących w poszczególnych sytuacjach.

W Wilanowie

W czwartek 19 lutego 2026r. uczniowie klas VIA i VIB,  udali się na wycieczkę do Wilanowa. Celem naszej podróży była wizyta u króla Jana III Sobieskiego. 

Śladami króla

12 lutego 2026 r. uczniowie klas VA oraz VB odkrywali tajemnice barokowego Pałacu w Wilanowie  oraz podziwiali Królewski Ogród Światła.

"Podróż w głąb ziemi"

W czwartek 18 grudnia 2025 roku klasy szóste wybrały się na wycieczkę do kopalni soli w Kłodawie oraz sali zabaw w Łodzi.

Wycieczka niezwykłych doznań

12 grudnia 2025 r. klasy ósme wybrały się do Warszawy, na wycieczkę ze szczyptą iluzji, tajemniczej techniki i niepowtarzalnym smakiem niewidzialnych potraw.