Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wycieczki

Wycieczki

Wrocław- Szklarska Poręba- Praga- Drezno - Wałbrzych

3 czerwca 2024 r. , wczesnym rankiem, uczniowie klas piątych i siódmych wyruszyli na wspólną, tygodniową wycieczkę przez Polskę, Niemcy i Czechy.

Toruń - miastem Mikołaja Kopernika

4 i 5 czerwca 2024 r. klasy drugie poznawały malownicze miasto Toruń, słynące z pierników miejsce urodzenia wielkiego polskiego astronoma.

Świętokrzyskie wędrowanie

4 czerwca  klasy trzecie wyjechały na dwudniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie - wędrując od starego "Bartka", przez Chęciny i Pacanów, do Świętej Katarzyny.

W Górach Świętokrzyskich

W poniedziałek 3 czerwca 2024 r.  klasy czwarte udały się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.

Cudze chwalicie, swego nie znacie...

Zapraszamy na relację z wycieczki klas szóstych do Warki zwanej perłą Mazowsza oraz do pobliskiego Grójca. Wędruj z nami śladami wielkich Polaków - Kazimierza Pułaskiego,  Piotra Wysockiego i Piotra Skargi.

Śladami bohaterów „Kamieni na szaniec”

Dnia 8 maja uczniowie klas: VII a i VII b wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę śladami bohaterów  lektury pt. „Kamienie na szaniec”

W Łęczycy

We wtorek 14 maja, chętni uczniowie z klasy 4b, 6b oraz PSP w Lewiczynie, udali się na wycieczkę do Łęczycy. Celem wycieczki było zwiedzanie Zamku Królewskiego w Łęczycy, założonego jeszcze przez ostatniego króla z dynastii Piastów, Kazimierza Wielkiego

Klasy piąte w Warszawie

14 kwietnia klasy piąte wybrały się do stolicy - do Parku Trampolin, Muzeum Legii Warszawa oraz do kina na film "Za duży na bajki 2."

Klasy czwarte w Warszawie

11 marca czwartoklasiści zwiedzili Stadion Narodowy oraz udali się do Teatru Capitol, by obejrzeć spektakl pt. "Legendy warszawskie".

Spotkanie ze sztuką

5 marca klasy trzecie udały się do Warszawy, by obejrzeć „Dzieci z Bullerbyn” i uczestniczyć w Warsztatach Małego Aktora w Teatrze Syrena.

Mikołajkowy wyjazd klas ósmych

11 grudnia uczniowie klas ósmych wybrali się na mikołajkową wycieczkę do Warszawy. W teatrze Capitol obejrzeli muzyczny spektakl edukacyjny  „Wanna Archimedesa”, który wprowadził uczniów w świat najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków.

Mikołajki na sportowo i teatralnie

4 grudnia klasy szóste wybrały się na wyjazd mikołajkowy do Warszawy. Zwiedziliśmy Stadion Narodowy i obejrzeliśmy "Kopciuszka" w Teatrze Capitol.

Mikołajkowa wycieczka do stolicy

27 listopada klasy 4a, 4b, 7a i 7b udały się na mikołajkową wycieczkę do Warszawy, do Królewskiego Ogrodu Światła przy pałacu w Wilanowie, do kina i na kręgle.

 

Wirtualny Teatr Historii

20 października gościliśmy w Łęczeszycach, gdzie uczniowie PSP im. Romualda Traugutta  wraz ze Szczepem Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego zorganizowali Wirtualny Teatr Historii, popularyzujący historię Polski za pomocą technologii Virtual Reality.

Drezyny i ognisko w Modrzewinie

W piątkowe popołudnie, 20 października, uczniowie klasy 5b z wychowawczynią i rodzicami byli na wyjątkowej wycieczce w Małej Wsi.

W Częstochowie z Rodziną Szkół JPII

12 października 2023 r. reprezentacja Szkoły wzięła udział w jubileuszym zjeździe szkół imienia Jana Pawła II w Częstochowie

W Nieborowie i Żelazowej Woli

9 października klasy 4a i 4b wybrały się na pierwszą wspólną wycieczkę - do Nieborowa, Arkadii oraz Żelazowej Woli.

W Janowie i Lublinie

Gry terenowe, zabójczy tor przeszkód w Janowie Lubelskim oraz spacer po Lublinie to główne punkty programu podczas wycieczki klas piątych z 27 i 28 września. Zapraszamy!

Ocalić od zapomnienia

We wtorek, 19 września,  klasy szóste udały się do pobliskiego Lewiczyna. Uczniowie zwiedzili nowo otwartą Izbę Tradycji Regionalnej oraz poznali historię Sanktuarium Matki Bożej Lewiczyńskiej i terenu wokół kościoła. 

W Centrum Nauki i Techniki EC1

30 maja uczniowie klas szóstych wybrali się na wycieczkę do Łodzi. Celem były warsztaty edukacyjne w Centrum Nauki i Techniki EC1.