Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wycieczki

Wycieczki

Mikołajki klas trzecich w stolicy

3 grudnia uczniowie klas trzecich wraz z opiekunami odbyli niezapomnianą wycieczkę do Warszawy.

Królewskie mikołajki klas czwartych

3 grudnia, w świątecznej już atmosferze, klasy czwarte wybrały się na wyjazd mikołajkowy do Warszawy.

Klasy piąte w Warszawie

1 grudnia klasy piąte uczestniczyły w wyjątkowo słodkiej wycieczce, podczas której odbyły się m. in. warsztaty czekoladowe U Wedla.

Szlakiem bohaterów "Kamieni na szaniec"

27 i 28 października klasy 8a i 8b, 7b i 7c udały się do Warszawy, by bliżej poznać miasto i mroczne czasy, w których żyli Zośka, Rudy i Alek, bohaterowie powieści Aleksandra Kamińskiego.

Klasy siódme w "Koperniku"

20 października 2021 klasy siódme zawitały do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, ziemskiego raju dla małych i dużych miłośników nauki, eksperymentów i świetnej zabawy.

XXI Ogólnopolska Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę

Blisko pięć tysięcy osób przybyło na Jasną Górę 6 i 7 października 2021 w ramach XXI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół imienia Jana Pawła II. W tej grupie znalazła się reprezentacja naszej szkoły. [akt. 12.10.]

W Warce - mieście narodowych bohaterów

Klasy szóste zapraszają do Warki Kazimierza Pułaskiego i Piotra Wysockiego.

Klasy piąte w Grójcu

Czy warto zwiedzić Grójec? Czy jest w nim coś ciekawego? Oceńcie sami. Zapraszamy na fotorelację z niespełna trzygodzinnej wycieczki klas piątych.

Powstańcze reduty

Zapraszamy do galerii zdjęć z wyprawy 8b (6.09.) oraz 7a i 7b (7.09.) szlakiem walk Powstania Listopadowego i jego bohaterów: Konstantego Juliana Ordona, Józefa Longina Sowińskiego i Piotra Jacka Wysockiego... Dostępna jest również relacja autorstwa Zofii Kocewiak.

W Powsinie

Wyjazd klas piątych do Ogrodu Botanicznego - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej Polskiej Akademii Nauk w Powsinie.

Klasy trzecie w Małopolsce.

Wadowice – Kraków – 0jców, to trasa wycieczki, na którą wybrali się w dniach 28–29 września uczniowie klasy III A i III B wraz z wychowawczyniami p. Anetą Maciejczyk i p. Małgorzatą Więckowską oraz dodatkowymi opiekunkami p. Haliną Łaski i p. Katarzyną Prokopczyk.

Klasy siódme w Radomiu - "Zemsta" z kręglami.

We wtorek 21 stycznia 2020 roku, uczniowie klas siódmych pojechali na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do Radomia. Pierwszym punktem programu był spektakl pt. "Zemsta" Aleksandra Fredry w Teatrze Powszechnym.

Klasy czwarte w Wilanowie.

4 grudnia czwarte klasy udały się na mikołajkową wycieczkę do pałacu w Wilanowie oraz bawiły się w kinie na filmie "Śnieżna paczka".

Mikołajki z muzyką i kręglami w Warszawie.

 W mroźny, poniedziałkowy ranek 2 grudnia, ósme klasy udały się na mikołajkowy wyjazd do Warszawy.

Mikołajkowa wycieczka do Kielc.

19 listopada klasy pierwsze gościły w Teatrze Lalek, Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Manufakturze Słodyczy” Magia Karmelu”.