Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Komunikaty i ogłoszenia

Rozdanie świadectw

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W CZWARTEK 24 CZERWCA I PIĄTEK 25 CZERWCA.

Wakacje 2021 - niech będą najpiękniejsze!

Aby takie mogły być, pamiętaj o bezpieczeństwie - swoim i swoich bliskich. Nie bądź "bohaterem" skaczącym na główkę w nieznanej wodzie, nie rozpalaj ognia w suchym lesie, nie ufaj naiwnie obcym, nie stawaj pod drzewem w czasie burzy...

Odpocznij na Mazowszu

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do uczestnictwa w XVI edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. Do wygrania duże pieniądze i udział w warsztatach fotograficznych.

Szczepienia dzieci

Już od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować dzieci powyżej 12. roku życia na szczepienie przeciw COVID-19.  Zapraszamy do lektury pisma Mazowieckiego Kuratorium Oświaty do rodziców nastolatków.

Sportowa sobota integracyjna klas IV-VIII

W sobotę 19 czerwca w godzinach 08.00-11.30 spotykamy się w szkole, by dobrze się bawić, porozmawiać z przyjaciółmi,  pograć na boisku czy na hali, urządzić piknik...

Wpłaty na Radę Rodziców

Zarząd Rady Rodziców przy PSP im. Jana Pawła II zwraca się z prośbą o uzupełnienie wpłat na Radę Rodziców.

Zbiórka makulatury

Kochasz lasy i świeże powietrze? Zbieraj makulaturę! Jedna tona pozwala ocalić siedemnaście drzew. Dołącz do zbiórki, która zostanie zorganizowana 8 czerwca. Szczegóły niżej.

Bezpieczne i zdrowe wakacje

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2021 r.

Przypadki wścieklizny na Mazowszu

13 maja br. Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poinformował o wykryciu 18. przypadku wścieklizny u lisa na terenie województwa mazowieckiego w 2021 r. Prosimy o pilne zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi bezpieczeństwa ludzi i zwierząt.

Harmonogram nauczania hybrydowego

Zamieszczony poniżej harmonogram obowiązuje klasy IV-VIII od 17.05.2021r. do 28.05.2021r.  Wszystkie lekcje odbywają się zgodnie z planem.

EGZAMIN 2021

PROCEDURY, WYTYCZNE, BEZPIECZEŃSTWO. Ósmoklasistko! Ósmoklasisto! Upewnijcie się, że wszystko wiecie!

Podaruj pluszaka!

GOPS Belsk Duży organizuje zbiórkę maskotek, które ratownicy pierwszego kontaktu przekażą dzieciom uczestniczącym w wypadkach. Zbiórka trwa do końca maja. Pojemniki na pluszaki znajdziecie w budynku UG oraz przed szkołą.

Konkurs na opowiadanie lub bajkę ...

... na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego. Główny Inspektorat Transportu Drogowego we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki zapraszają uczniów w wieku od 10 do 15 lat.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich!

Gminna Biblioteka Publiczna w Belsku Dużym zaprasza na spotkanie autorskie on-line z p. Michałem Rusinkiem, literaturoznawcą, tłumaczem i pisarzem, doktorem habilitowanym nauk humanistycznych, wieloletnim sekretarzem Wisławy Szymborskiej.

Dlaczego warto się zaszczepić przeciwko COVID-19?

Jeśli ktoś jeszcze nie podjął decyzji, powinien zapoznać się z argumentami, które przedstawia nam Państwowa Inspekcja Sanitarna.