Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Komunikaty i ogłoszenia

 

 

 

 

 

 

Wyniki rekrutacji najmłodszych.

Listy dzieci przyjętych do przedszkola i klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 są dostępne w budynku A w strefie dla rodzica, z obydwu stron tzn. od strony podwórka oraz placu zabaw.

Oferta edukacyjna LO w Nowym Mieście

Szkoła ze 100% zdawalnością matury, klasa pod patronatem MON ... Ósmoklasistów zapraszamy do załączników, by dowiedzieć się więcej.

ZS w Lipinach zaprasza absolwentów 2021

Liceum wojskowe oraz liceum cywilne ogólnokształcące przedstawiają ofertę na najbliższy rok szkolny.

Komunikat Gminnego Biura Spisowego w Belsku Dużym

W związku z rozpoczęciem od 1 kwietnia  Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 2021,   Gminne Biuro Spisowe w  Belsku Dużym przekazuje w załączeniu komunikat dla rodziców.

Zmiana czasu!

Przypominamy!  W nocy z soboty na niedzielę - z 27 marca na 28 marca - przestawiamy zegary z godziny 2.00 na 3.00. Weekend będzie o godzinę krótszy:-(

Doradztwo zawodowe.

Szkolny doradca zawodowy p. Ewa Szewczyk zaprasza ósmoklasistów i ich rodziców/opiekunów na indywidualne konsultacje online związane z wyborem szkoły ponadpodstawowej, rekrutacją itd.

Młodzież wraca na boiska.

W sobotę 20 marca o godz. 12:00 rozpocznie się pierwszy wiosenny mecz juniorów GKS-u Belsk Duży, którzy zmierzą się z Mogielanką Mogielnica. Również w ten weekend w rozgrywkach II ligi okręgowej E1 Orlik, gr. 5 wystartują gracze Galaktikos. Ich przeciwnikiem będzie AS Strikers.

Światowy Dzień Zespołu Downa i ... Kolorowej Skarpetki.

Data obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa jest symboliczna. Przypada na 21 marca, ze względu na nazwę zaburzenia – trisomia 21. Zobaczcie, co działo się w naszej szkole z okazji ... Dnia Kolorowej Skarpetki.

Rekolekcje Wielkopostne.

W dniach 19-21 marca 2021 r. odbędą się Rekolekcje Wielkopostne.

 

Nauczanie hybrydowe w klasach I-III

Harmonogram nauczania hybrydowego w klasach I-III od 15.03.2021 r. do 28.03.2021 r.

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas próbnego egzaminu ósmoklasisty

W załączniku ważny, trzyczęściowy dokument  dotyczący próbnego egzaminu ósmoklasisty (17-19.03.2021): zalecenia, podstawowe informacje  dla ucznia i rodzica oraz czas pracy ucznia. Prosimy o zapoznanie się z treścią dokumentu.

Wielkanocny konkurs!

Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie plastycznym na palmę lub ozdobę wielkanocną.

Rekrutacja do klasy pierwszej i przedszkola.

Na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Belsk Duży  nr 9/2021 z dnia 27.01.2021r. rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2021/2022 do oddziałów przedszkolnych oraz klasy I szkoły podstawowej. Składanie wniosków rozpocznie się od dnia 15.02.2021r. i zakończy 15.03.2021r.

Digital Youth

Digital Youth to projekt skierowany do młodych i przez nich współtworzony. Dotyczy pozytywnego i kreatywnego wykorzystania nowych technologii oraz bezpieczeństwa online.

Reaguj i wspieraj.

Koalicja na rzecz tworzenia bezpiecznego środowiska nauczania na odległość.