Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Komunikaty i ogłoszenia

Koniecznie obejrzyj filmik przygotowany dla Ciebie przez policjantów!

--------------------------------------------------

Wywiadówki!

Wychowawcy zapraszają rodziców naszych uczniów na spotkania klasowe w szkole.

Zbiórka makulatury

Kochasz lasy i świeże powietrze? Zbieraj makulaturę! Jedna tona pozwala ocalić siedemnaście drzew. Dołącz do zbiórki, która zostanie zorganizowana 26 kwietnia.

Warsztaty wielkanocne dla dzieci

Stowarzyszenie Aktywni dla Belska, OSP Belsk Duży oraz Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają na warsztaty wielkanocne dla dzieci!

Opłata za kwietniowe obiady

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem obiadów za kwiecień 2022.

Przegląd stomatologiczny

W piątek 18 marca uczniowie klas IV-VIII mogą skorzystać z możliwości dokonania przeglądu stomatologicznego.

#BelskDuzyUkrainie

Wciąż trwa akcja pomocy Ukrainie. W środę 2 marca od 16.00 do 20.00 w siedzibach OSP na terenie Gminy przyjmowane będą dary dla naszych cierpiących sąsiadów. Zobacz, co jest najbardziej potrzebne.

Pomoc dla Ukrainy

Strażacy z OSP w Belsku Dużym we współpracy ze strażakami z Korczowa (jednostka przy granicy) organizują zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy. 

List wiceminister Marzeny Machałek do rodziców i opiekunów

"W walce z epidemią dużą rolę odgrywa solidarność społeczna, w tym także decyzje podjęte przez rodziców uczniów. Dlatego zwracam się z gorącym apelem o odpowiedzialne reagowanie w przypadku zaobserwowania objawów chorobowych COVID-19 u Państwa dziecka..." Zapraszamy do lektury listu.

Rekrutacja do klasy pierwszej i przedszkola

Na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Belsk Duży  nr 11/2022 z dnia 17.01.2022 r. rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2022/2023 do oddziałów przedszkolnych oraz pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Wywiadówki!

Po feriach zimowych odbędą się wirtualne zebrania Wychowawców klas z Rodzicami, tradycyjnie przy pomocy komunikatora Teams.  Rodzice dzieci klas 1-3 będą łączyć się za pośrednictwem zespołów "edukacja wczesnoszkolna", a klas 4-8 poprzez zespoły wychowawcze.

Zarządzenie nr 3/2022

Zarządzenie nr 3/2022 Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Belsku Dużym z dnia 26 stycznia 2022 r.  w sprawie sposobu realizacji zadań Szkoły w okresie epidemii w dniach od 27 stycznia do 27 lutego 2022r.

Uwaga! Zmiana kursów autobusów!

W dniach 14-18 lutego godziny kursowania autobusów szkolnych pozostają takie, jak w dniach 27-28 stycznia. Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy.

Klasy V-VIII wracają na zdalne

Od czwartku 27 stycznia klasy V-VIII będą kontynuować naukę w trybie zdalnym, młodsze dzieci pozostają w szkole. Zarządzenie obowiązuje do czasu zakończenia ferii zimowych we wszystkich województwach, czyli do 27 lutego.

Bezpieczne ferie 2022

W Polsce rozpoczęły się ferie zimowe. Będą one trwały w poszczególnych województwach od 15 stycznia do 27 lutego. Dla dzieci i młodzieży jest to okazja do aktywnego wypoczynku. Jednak ten czas niesie ze sobą wiele zagrożeń. Jak ich uniknąć? Zobacz propozycje Policji.

Ferie w Korbielowie

Związek Sadowników RP zaprasza dzieci i młodzież na ośmiodniowe zimowisko w Korbielowie, w Beskidzie Żywieckim.