Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Komunikaty i ogłoszenia

W hołdzie Kozietulskiemu

Wójt Gminy Belsk Duży - Władysław Piątkowski, Przewodniczący Rady Gminy - Bogusław Sikorski oraz Proboszcz Parafii pw. Świętej Trójcy w Belsku Dużym - ks. Jarosław Siuchta zapraszają na obchody 202. rocznicy śmierci płk. Jana Kozietulskiego w niedzielę 5 lutego 2023 roku.

Gdy załamie się lód...

Zamarznięte stawy, jeziora i rzeki czyhają na nasze życie. Lekkomyślność dorosłych, pozostawianie dzieci bez opieki, zła ocena sytuacji zbierają co roku śmiertelne żniwo.

Czad - podstępny, cichy, niewidzialny zabójca

Wraz ze spadkiem temperatur rozkręcił się sezon grzewczy, tym samym wzrosło zagrożenie życia związane z czadem.

Wywiadówki!

6, 7 i 8 lutego odbędą się półroczne spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów.

Przegląd stomatologiczny

We wtorek 4 października odbędzie się przegląd stomatologiczny dla uczniów klas IV-VIII, których rodzice zadeklarowali chęć skorzystania z tej możliwości w szkole. 

Bezpieczni w drodze do szkoły

Wakacje dobiegają końca. Po tak długiej przerwie dzieci bywają rozkojarzone i nie pamiętają o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Dlatego Policja przygotowała spot filmowy, w którym zwraca uwagę na to, o czym należy pamiętać, kiedy dziecko samodzielnie pokonuje drogę do szkoły.

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. W czwartek 1 września wakacje będą już przeszłością, a my rozpoczniemy kolejny rok nauki.

Wyprawka pierwszoklasisty

Co powinna zawierać wyprawka szkolna pierwszoklasisty w roku szkolnym 2022/2023? Wszystkie informacje znajdują się w załączniku.

Dobry Start 2022

Już od piątku 1 lipca rodzice będą mogli wnioskować o „Dobry start", czyli 300 zł na wyprawkę szkolną dla każdego ucznia.

Wtorki i czwartki w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Belsku Dużym oraz Filia Biblioteczna w Lewiczynie zapraszają na wakacje z książką!

Wracajcie cali i zdrowi!

Wakacje to odpoczynek i dobra zabawa, ale też liczne niebezpieczeństwa. Zobaczcie, jak ich uniknąć, by zapewnić sobie wyłącznie piękne, radosne wspomnienia. Do zobaczenia we wrześniu!

Podręczniki do języka rosyjskiego

Uwaga! Uczniowie przyszłorocznych klas czwartych, piątych i szóstych samodzielnie kupują książki do języka rosyjskiego.  Szczegółowe informacje na temat wymaganych podręczników dla wszystkich klas znajdują się w załączniku.

Zanim pójdziesz na wakacje ...

... pamiętaj, by oddać książki do biblioteki, opłacić obiady, zabrać swoje rzeczy z szatni, uregulować długi w sklepiku itd. Dziękujemy!

Autobusy - zmiana!

Uwaga! Zapoznaj się ze zmianami w organizacji godzin autobusu szkolnego w dniach 23-24.06.2022r.

Bezpieczne wakacje

W środę 16 czerwca odbędzie się seria spotkań dzieci i młodzieży z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.