Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Komunikaty i ogłoszenia

Wywiadówki!

20 września (środa) odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów.

Konkursy przedmiotowe dla ambitnych

Projekty programów merytorycznych  konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w województwie mazowieckim w roku szkolnym 2023/2024.

Selfie z książką

Biblioteki w Belsku i w Lewiczynie zapraszają wszystkich czytelników do udziału w konkursie "Selfie z książką oraz (nie) zapomnianym zabytkiem".

Piłkarski Dzień Dziecka

Zarząd GKS Belsk Duży zaprasza na Piłkarski Dzień Dziecka. Wydarzenie będzie miało miejsce 25 czerwca 2023 roku na boisku gminnym.

Podręczniki do języka rosyjskiego 2023/2024

Uwaga! Uczniowie przyszłorocznych klas czwartych, piątych i szóstych samodzielnie kupują książki do języka rosyjskiego.  Szczegółowe informacje na temat wymaganych podręczników dla wszystkich klas znajdują się w załączniku.

Ostatnie dni przed wakacjami

Harmonogram zakończenia roku szkolnego!

Bezpieczne wakacje

"Sześciolatek wjechał rowerkiem pod ciężarówkę", "Skoczył i już nie wypłynął", "Rodzina walczy o życie po grzybobraniu" to tylko niektóre tytuły dotyczące tragedii, które zdarzają się w domu i na wakacjach. Dlatego, choć niektórzy nazywają to nudziarstwem, warto poczytać o...

"Aktywny Samorząd" dla niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grójcu realizuje pilotażowy program "Aktywny samorząd" finansowany ze środków Państwowego
Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Składanie wniosków o pomoc w ramach tego programu potrwa do 31 sierpnia 2023 r.

Belski Festiwal Kultury

Wójt Gminy Belsk Duży i Przewodniczący Rady Gminy zapraszają  na piknik nad zalewem w niedzielę 4 czerwca 2023 roku. W planie moc atrakcji.

Szyjemy dobro!

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu zapraszają do wspólnego szycia Emotkowych Pożeraczy Smutków.

Czas na dentystę!

27 kwietnia (czwartek) dzieci z odziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-VIII mogą skorzystać z przeglądu stomatologicznego.

Zgaś światło, popatrz na gwiazdy

W sobotę, 25 marca br. o godz. 20:30 po raz kolejny odbędzie się akcja promująca ideę ochrony środowiska - Godzina dla Ziemi WWF. Zgaś światło, wyłącz telewizor i przez 60 minut daj odpocząć planecie. Jeśli pozwoli na to zanieczyszczenie, popatrz na niebo gwieździste nad nami.

Gminne Edukacyjne Targi Szkół

Zapraszamy uczniów klas ósmych ze wszystkich szkół gminy Belsk Duży na spotkania promocyjne z reprezentacjami szkół ponadpodstawowych, które będziemy gościć w poniedziałek 3 kwietnia.

Rekolekcje!

W tym roku Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży zostaną zorganizowane w dniach 26-28 marca 2023 (niedziela, poniedziałek, wtorek).  Prowadzącym spotkania będzie ks. dr Leszek Rasztawicki, biblista.

Jeszcze jedna próba sił...

Kolejny próbny egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach 21-23 marca 2023 r.