Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Klub Włóczykija

Klub Włóczykija w Łazienkach

8 lutego 2020, w ostatnią sobotę przed feriami zimowymi, Klub Włóczykija złożył wizytę w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

 

Klub Włóczykija na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem naszego styczniowego (sobota 18.01.) wyjazdu był Zamek Królewski w Warszawie, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach muzealnych. Naszym zwyczajem już po drodze zapoznawaliśmy się z opowieściami dotyczącymi miejsc, które mieliśmy zobaczyć.

W bajecznym Wilanowie.

Zimową porą Włóczykij postanowił poodwiedzać warszawskie siedziby królewskie. Nasze plany zaczęliśmy realizować w sobotę 14 grudnia w Wilanowie.

Mazowsze Józefa Chełmońskiego.

23 listopada Klub Włóczykija wędrował tropem wielkiego malarza – piewcy mazowieckiej wsi i krajobrazów Mazowsza Józefa Chełmońskiego.

Na zamku w Liwie.

19 października członkowie Klubu Włóczykija wyruszyli na kolejną swą wyprawę. Tym razem była to wycieczka dla osób o mocnych nerwach, gdyż na szlaku czekały nas spotkania z duchami, zjawami, czarnoksiężnikami i przedmiotami, które służyły im do wywoływania diabelskich mocy.

"Spotkania z historią" na zamku w Ciechanowie.

W sobotę 7 września 2019 r.  Klub Włóczykija wyruszył w pierwszą podróż szlakiem zamków na Mazowszu. Tym razem oprócz zamku w Ciechanowie młodzi turyści zwiedzili Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie. Zapraszamy do obejrzenia setki zdjęć i zapoznania się z relacją z wyjazdu.

Klub Włóczykija

Miłośników turystyki i podróżowania zapraszamy do SZKOLNEGO KLUBU WŁÓCZYKIJA. Podstawowe informacje znajdziecie w broszurce w załączonym pliku. Na dodatkowe pytania odpowie organizatorka, p. Anna Kocewiak.