Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Aktualności

Akcja Żonkile.

Nasza Szkoła upamiętniła 78. rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim przystępując do Akcji Żonkile.

„Smak ekologicznej żywności”

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w XVIII edycji konkursu wiedzy w zakresie rolnictwa ekologicznego i produktu ekologicznego pn.: „Smak ekologicznej żywności”.

VI Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Inspiracje Słońcem"

Pasjonatów fotografowania zapraszamy do wzięcia udziału w słonecznym konkursie organizowanym przez Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie. Uwaga! Czas - do 4 czerwca. Nie ma granicy wiekowej! 

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Z związku z panującą pandemią przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń do kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł do 30 KWIETNIA 2021.

Wyniki rekrutacji najmłodszych.

Listy dzieci przyjętych do przedszkola i klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 są dostępne w budynku A w strefie dla rodzica, z obydwu stron tzn. od strony podwórka oraz placu zabaw.

Wyniki etapu powiatowego konkursu KRUS

Rozstrzygnięto powiatowy etap konkursu plastycznego organizowanego przez KRUS. Przedstawiciele gminy Belsk Duży zdobyli sześć nagród, cztery przypadły uczniom naszej szkoły.

Oferta edukacyjna LO w Nowym Mieście

Szkoła ze 100% zdawalnością matury, klasa pod patronatem MON ... Ósmoklasistów zapraszamy do załączników, by dowiedzieć się więcej.

ZS w Lipinach zaprasza absolwentów 2021

Liceum wojskowe oraz liceum cywilne ogólnokształcące przedstawiają ofertę na najbliższy rok szkolny.

Konkurs "Bezpiecznie na wsi" - rozstrzygnięty

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy", w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z Gminy Belsk Duży. Wśród laureatów są uczniowie naszej szkoły.

Komunikat Gminnego Biura Spisowego w Belsku Dużym

W związku z rozpoczęciem od 1 kwietnia  Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 2021,   Gminne Biuro Spisowe w  Belsku Dużym przekazuje w załączeniu komunikat dla rodziców.

Światowy Dzień Zdrowia!

7 kwietnia, począwszy od 1950 r.,  w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Tegoroczne hasło brzmi: “Ratujmy życie!”

Julia Kocewiak nagrodzona.

We wtorek 30 marca Julka Kocewiak, finalistka Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego, oraz jej opiekunka, pani Agnieszka Kostrzewa, zostały nagrodzone przez panią dyrektor Teresę Bogdańską i panią wicedyrektor Ewę Szewczyk. Nie ma lepszej promocji szkoły niż sukcesy jej uczniów.

Nie bądź zielony w temacie autyzmu!

Bądź niebieski! Zwłaszcza 2 kwietnia, gdy cały świat ochodzi Dzień Świadomości Autyzmu.  Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jak można to zrobić.

W hołdzie Patronowi.

2 kwietnia obchodzić będziemy kolejną rocznicę śmierci Jana Pawła II, patrona naszej szkoły. Nie mamy możliwości uczczenia tego dnia w inny sposób niż online.