Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Samorząd Uczniowski 2017/2018

Wybory opiekunów SU

Jak co roku o tej porze uczniowie klas IV-VII wybrali opiekunów Samorządu Uczniowskiego spośród nauczycieli, którzy nie są wychowawcami poszczególnych klas.

 

WYBORY ZARZĄDU SU

21 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyły się wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Kandydowało 16 uczniów z klas IV-VII.  Dzień wyborów poprzedziła krótka, ale niezwykle intensywna kampania wyborcza.

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Jak co roku, opiekunowie SU wraz z zarządem i członkami samorządów klasowych opracowują Plan Pracy SU na dany rok szkolny. W tym roku przedstawia się on następująco. 

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Tradycyjnie jak co roku, Dzień Chłopaka akcentujemy w naszej szkole poprzez zorganizowanie dyskoteki dla uczniów klas IV-VII. Tradycji stało się zadość również i w tym roku. Licznie przybyłym na imprezę uczniom, świetną oprawę muzyczną zapewnił pan Adam Kępka. Fani piłki...

Dzień Życzliwości

 „Życzliwe słowa przyjaciół mogą być krótkie i łatwe do wypowiedzenia, 

ale ich działanie jest naprawdę wielkie.” 
Matka Teresa z Kalkuty

Mikołajki

7 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz świąteczny, na którym można bylo kupić bożonarodzeniowe drobiazgi. Późnym popołudniem zaś, uczniowie klas IV-VII mogli obejrzeć w naszym szkolnym kinie świąteczną komedię. 

Walentynki

Samorząd Uczniowski PSP im Jana Pawła II w Belsku Dużym tradycyjnie pamiętał o Święcie Zakochanych.

Dzień Kobiet

Chłopcy, Panowie oraz Samorząd Uczniowski co roku dbają o to, by wszystkie przedstawicielki płci pięknej 8 marca poczuły się wyjątkowo wspaniale. W związku z tym niezwykle przyjemnym wiosennym świętem w naszej szkole było słodko i sympatycznie.

Uczniowie PSP im. Jana Pawła II przejęli władzę w szkole - czyli I Dzień Wiosny

22 marca w PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym uczniowie witali ukrywającą się jeszcze w cienkich pokrywach topniejącego śniegu Wiosnę. 

Easter Egg Hunt

28 marca w Publicznej Szkole Podstawowej im Jana Pawła II Samorząd Uczniowski zaprosił dzieci i młodzież do wspólnej wielkanocnej zabawy. Uczniowie klas I-VII podczas przerwy mieli okazję wziąć udział w „Easter egg hunt” czyli „polowaniu” na czekoladowe jajeczka. Hasło...

Biało czerwoni

27 kwietnia Samorząd Uczniowski PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym przeprowadził akcję przypominającą o nadchodzących majowych świętach państwowych oraz o stuleciu odzyskania niepodległości. Uczniowie i nauczyciele belskiej podstawówki założyli biało czerwone stroje oraz...

Szkolni Kibice - Mundial 2018

Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły do rozgrzewki przed kibicowaniem polskiej drużynie podczas pierwszego meczu na tegorocznym Mundialu. Dziękujemy wszystkim, którzy zaakcentowali tego dnia barwy biało-czerwone.