Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

Akcja Żonkile.

Nasza Szkoła upamiętniła 78. rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim przystępując do Akcji Żonkile.

Światowy Dzień Zdrowia!

7 kwietnia, począwszy od 1950 r.,  w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Tegoroczne hasło brzmi: “Ratujmy życie!”

Julia Kocewiak nagrodzona.

We wtorek 30 marca Julka Kocewiak, finalistka Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego, oraz jej opiekunka, pani Agnieszka Kostrzewa, zostały nagrodzone przez panią dyrektor Teresę Bogdańską i panią wicedyrektor Ewę Szewczyk. Nie ma lepszej promocji szkoły niż sukcesy jej uczniów.

Życzenia od Pani Dyrektor!

Pani Dyrektor Teresa Bogdańska przesyła całej szkolnej społeczności najserdeczniejsze świąteczne życzenia.

W hołdzie Patronowi.

2 kwietnia obchodzić będziemy kolejną rocznicę śmierci Jana Pawła II, patrona naszej szkoły. Nie mamy możliwości uczczenia tego dnia w inny sposób niż online.

Wielkanocne cudowności!

Jest pięknie, wiosennie, świątecznie, jajecznie, i kaczo, kurczaczo... Zapraszamy do galerii zdjęć przedstawiających prace uczniów biorących udział w corocznym konkursie wielkanocnym.

Nie bądź zielony w temacie autyzmu!

Bądź niebieski! Zwłaszcza 2 kwietnia, gdy cały świat ochodzi Dzień Świadomości Autyzmu.  Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jak można to zrobić.

Próbny egzamin!

Zapraszamy do galerii zdjęć z próbnego egzaminu klas ósmych. Zdjęcia zostały wykonane w pierwszym i drugim dniu egzaminu (odpowiednio język polski i matematyka).

Rok temu rozpoczęło się zdalne nauczanie.

Osoby o mocnych nerwach zapraszamy na przykładową lekcję.

Słodkie pożegnanie karnawału.

Ostatnie dni przed Wielkim Postem, który rozpoczyna się już za kilka godzin, to radość z opychania się pysznościami. Zapraszamy do słodkiej galerii. [aktualizowana]

Pomagamy Dominikowi!

Nasza szkoła na wiele sposobów włączyła się w pomoc dla Dominika Wojdalskiego, młodego piłkarza z naszego powiatu, chorego na białaczkę.

Sukces Wojtka Łobody!

Utalentowany pięciolatek z IV kategorią szachową!

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

Konkurs plastyczny dla klas l-lll z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu  rozstrzygnięty!  Spośród dwudziestu zgłoszonych prac komisja konkursowa wyłoniła trzy zwycięskie, natomiast trzy kolejne wyróżniła.

Dzień Babci i Dziadka.

Koncert w wykonaniu klas trzecich dla wszystkich Babć i Dziadków!

Kalendarz LGD 2021.

W kaledarzu na rok 2021 wydanym przez LGD Wszyscy Razem znalazły się prace dwóch uczennic naszej szkoły! Hania Tomasiak i Maja Mularska, uczennice klasy 6a i 7b, zostały laureatkami konkursu fotograficznego ogłoszonego w zeszłym roku właśnie przez LGD Wszyscy Razem. Serdecznie gratulujemy!