Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

Wyniki egzaminu

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami egzaminu ósmoklasisty 2021.

List ministra

Zapraszamy do lektury listu Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.

 

Otwarcie Sali Pamięci

21 czerwca 2021 miało miejsce otwarcie Sali Pamięci z udziałem senatora Stanisława Karczewskiego i przedstawicieli gminnych władz na czele z wójtem Władysławem Piątkowskim.

Zakończenie roku klas I-VII

Zapraszamy do galerii zdjęć z końca roku klas I-VII.  Ze względu na reżim sanitarny nie było uroczystości ogólnoszkolnej. Uczniowie odbierali świadectwa i nagrody podczas spotkań z wychowawcami.

Retransmisja Mszy Świętej

Msza Święta dziękczynna za kończący się rok szkolny i katechetyczny  miała miejsce 24 czerwca w  Kościele Św. Trójcy w Belsku Dużym.

Tato, Tato ukochany, my życzenia Ci składamy!

Zapraszamy do obejrzenia prac, które z okazji Dnia Ojca wykonali uczniowie klas drugich i trzecich.

Sportowa sobota i warsztaty profilaktyczne

19 czerwca spotkaliśmy się w szkole na zajęciach sportowo-rekreacyjnych.  Odbyły się też warsztaty profilaktyczne dla klas 4-8. Zapraszamy do galerii.

Uratowaliście 290 drzew!

Przedstawiamy wyniki zbiórki makulatury.

Mój sklepik

"Na zdalnym najbardziej brakowało mi szkolnego sklepiku", zażartował jeden z uczniów? Czy aby na pewno zażartował? Zobaczcie sami.

Wojtek Łoboda czwarty w Poroninie!

Wojtek Łoboda (ur. w 2015 r.) na co dzień uczęszczający do oddziału przedszkolnego przy PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym zajął IV miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci U-9 w Szachach. Turniej, który rozpoczął się 6 czerwca, miał miejsce w Poroninie.

Julia Kocewiak o liczbie pi

W piątek 11 czerwca Julia Kocewiak przeprowadziła lekcję matematyki na temat liczby pi.  Julia uczestniczy w projekcie „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”. 

Wyprawa do Energylandii

11 czerwca uczniowie klas III-VII w wakacyjnych nastrojach udali się się do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze niedaleko Krakowa. Zapraszamy do naszej galerii.

Sala Pamięci

Sala Pamięci, zlokalizowana na piętrze w budynku B, została poświęcona św. Janowi Pawłowi II oraz ks. Zdzisławowi Jastrzębiec Peszkowskiemu, patronom Publicznej Szkoły Podstawowej i działającego w latach 1999-2019 Publicznego Gimnazjum  w Belsku Dużym.

Klasy drugie w Bałtowie

7 czerwca 2021 r. uczniowie klas drugich  wraz z opiekunami, udali się do krainy dinozaurów w Bałtowie.

"Bezpiecznie na wsi mamy.." Wręczenie nagród

8 czerwca w Urzędzie Gminy wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy", w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z Gminy Belsk Duży.