Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Konkursy

Konkursy

Nagrody dla laureatów Lingua Plus

W poniedziałek 22 maja miała miejsce skromna uroczystość, podczas której wręczono dyplomy i nagrody laureatom „Olimpiady Wiedzy Archimedes Lingua Plus”.

Koncert Laureatów XL Małego Konkursu Recytatorskiego

Kamila Wnuk z kl. VIII b  i Antonina Rupiewicz z kl. VII a znalazły się wśród najlepszych recytatorów i reprezentowały powiat grójecki na Koncercie Laureatów XL Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 18 maja w Radomiu.

Kangur 2023

16 marca 2023 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2023”. Właśnie otrzymaliśmy wyniki.

Szkolny konkurs ortograficzny klas II-III

24 kwietnia szesnastosobowa grupa uczniów klas drugich i trzecich miała możliwość zmierzyć się w Szkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii.

II Międzyszkolny Konkurs Historyczny

Hasłem przewodnim Konkursu, który 25 kwietnia odbył się w naszej szkole, były słowa rotmistrza Witolda Pileckiego "Ja już żyć nie mogę. Mnie wykończono. Oświęcim to była igraszka".

Gminny Konkurs Ekologiczny 2023

18 kwietnia 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Z ekologią za pan brat".

Awans recytatorek

Eliminacje powiatowe Małego Konkursu Recytatorskiego już za nami. Z przyjemnością informujemy, że nasze reprezentanki podbiły serca jurorów.

Gminny Konkurs Recytatorski

10 marca 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. UNICEF w Lewiczynie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, w którym pięknie zaprezentowała się grupa uczennic i uczniów naszej szkoły.

Gminni Mistrzowie Ortografii

W środę 8 lutego 2023 r., wznowiony po pandemicznej przerwie, odbył się konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii Gminy Belsk Duży”.  Konkurs miał miejsce w naszej szkole i adresowany był do uczniów klas IV–VIII ze szkół podstawowych znajdujących się na terenie Gminy...

Pokochać poezję...

W czwartek 9 lutego 2023 r. odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego w kategorii klas V–VIII.  Miłośnicy poezji recytowali wybrane wiersze polskich poetów. 

Konkurs recytatorski

3 lutego miłośnicy poezji z klas I-IV zaprezentowali się w szkolnym konkursie recytatorskim. Poznajcie zwycięzców!

Szkolny Konkurs Ortograficzny

11 stycznia odbył się w naszej szkole Konkurs Ortograficzny, w którym o tytuł  „Mistrza Ortografii" rywalizowało 24 uczniów. Poznajcie laureatów!

Archimedes. Matematyka Plus - wyniki

9 listopada 2022 r. odbył się konkurs matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes. Matematyka Plus”.  Do konkursu przystąpiło 43 uczniów
z klas III-VIII. Z przyjemnością informujemy, że tytuł laureata uzyskało 14 osób.

Lingua Plus - szczęśliwa trzynastka

W połowie listopada 2022 r. odbył się konkurs języka angielskiego „Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus”. Do konkursu przystąpiło 36 uczniów z klas III-VIII. 4 stycznia otrzymaliśmy wyniki. Z przyjemnością informujemy, że tytuł laureata uzyskało 13 osób.

Sukces "olimpijczyków"

Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w międzyszkolnym konkursie “Historia polskiego i światowego ruchu olimpijskiego”.