Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Konkursy

Konkursy

Lingua.Plus – 15 listopada

Zapraszamy chętnych uczniów klas III-VIII do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus.

Terminy, program, regulamin konkursów przedmiotowych 2021/2022

Uczniów-pasjonatów, którzy marzą o najlepszych szkołach średnich i nie boją się ciężkiej pracy zapraszamy do zapoznania się z programami merytorycznymi Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022.

Polonistyczne Śmieszki Heheszki

W kwietniu 2021 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs „Polonistyczne Śmieszki Heheszki”  zorganizowany z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Z związku z panującą pandemią przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń do kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł do 30 KWIETNIA 2021.

„Smak ekologicznej żywności”

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w XVIII edycji konkursu wiedzy w zakresie rolnictwa ekologicznego i produktu ekologicznego pn.: „Smak ekologicznej żywności”.

VI Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Inspiracje Słońcem"

Pasjonatów fotografowania zapraszamy do wzięcia udziału w słonecznym konkursie organizowanym przez Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie. Uwaga! Czas - do 4 czerwca. Nie ma granicy wiekowej! 

Wyniki etapu powiatowego konkursu KRUS

Rozstrzygnięto powiatowy etap konkursu plastycznego organizowanego przez KRUS. Przedstawiciele gminy Belsk Duży zdobyli sześć nagród, cztery przypadły uczniom naszej szkoły.

Konkurs "Bezpiecznie na wsi" - rozstrzygnięty

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy", w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z Gminy Belsk Duży. Wśród laureatów są uczniowie naszej szkoły.

Rymuj i wygrywaj!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie  w gospodarstwie rolnym.

Konkurs Papieski OHP

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Ogólnopolskim Konkursie Papieskim:  "Jan Paweł II niosący młodzieży dobrą nowinę – Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”.

Julia Kocewiak finalistką Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

Julka Kocewiak, uczennica klasy VIIB, została finalistką wojewódzkiego konkursu matematycznego organizowanego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.  Julka przygotywała się do konkursu pod kierunkiem pani Agnieszki Kostrzewy.

Nagrody w konkursie fotograficznym wręczone!

Laureaci konkursu fotograficznego “Moja Gmina Belsk Duży w obiektywie” odebrali nagrody. Uroczysta gala odbyła się w poniedziałek, 12 października br. w Sali Ślubów belskiego Urzędu Gminy.

Maja Mularska najlepsza w konkursie fotograficznym!

Znamy wyniki konkursu "Moja Gmina Belsk Duży w obiektywie". W kategorii do 13 lat triumfowała Maja Mularska! Drugie miejsce zajęła Julianna Mydłowska. Gratulacje!

Profilaktyczni raperzy z Ia

I miejsce Zuzanny Szymańskiej, Piotra Łumińskiego i Juliana Mańko w konkursie GOPS-u "Bliżej siebie, dalej od uzależnień".

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2020.

W związku z pandemią tegoroczny Kangur odbył się w nieco innej formie.  Uczniowie wzięli w nim udział nie wychodząc z domu.