Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Konkursy

Konkursy

Recytatorzy w Radomiu

19 maja 2022r. w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr w Radomiu odbył się Koncert Laureatów XXXIX Małego Konkursu Recytatorskiego. Na scenie radomskiego amfiteatru zaprezentowało się troje naszych uczniów.

Sukces w Grójboju

Aleksandra Mydłowska z kl. VIa i Adam Czerwiński z kl. Va zajęli trzecie miejsce w tegorocznej edycji Konkursu "Grójbój". 

Model Ziemi - wyniki konkursu

9 maja 2022 wręczono nagrody zwycięzcom konkursu na model Ziemi. Wszystkie prace mogliście oglądać przed salą nr 18 w Budynku B.

Geograficzna "Panda"

W piątek 29 kwietnia 2022 r. odbył się konkurs geograficzny "Panda", do którego przystąpiła kilkudziesięcioosobowa grupa uczniów klas V-VIII.

Grójbój 2022

28 kwietnia 2022 r. w Urzędzie Gminy I Miasta w Grójcu odbyły się półfinały Turnieju GRÓJBÓJ. W tym roku konkurs przebiega pod hasłem "Dom siedmiu pokoleń - Mała Wieś ".

Konkurs ortograficzny klas II-III

21 kwietnia 2022 roku 11 uczniów z klas II i III wzięło udział w szkolnym konkursie ortograficznym rywalizując o tytuł Mistrza Ortografii w swoich kategoriach wiekowych.

ŚMIESZKI HEHESZKI

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie KSIĄŻKOWE ŚMIESZKI HEHESZKI, CZYLI  KONKURS NA MEM, zorganizowanym w ramach akcji „Maj miesiącem książki”.

Konkurs Ulep Lepieja - wyniki

Dziś zostały wręczone nagrody w Szkolnym Konkursie Kreatywnym "ULEP LEPIEJA". 

I Międzyszkolny Konkurs Historyczny

25 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Historyczny pod hasłem: "Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić" - Witold Pilecki.  Patronat nad nim objął Wójt Gminy Belsk Duży, pan Władysław Piątkowski.

Dzień Św. Patryka - nagrody

13 kwietnia wręczono nagrody tym uczennicom i uczniom, których stroje z okazji irlandzkiego święta zrobiły na nas największe wrażenie.

Eliminacje powiatowe Konkursu Recytatorskiego

Dziś w Konkursie Recytatorskim na szczeblu powiatowym pięcioro uczniów reprezentowało naszą szkołę i gminę.

Szkolny GrójBój

29 marca odbyły się szkolne eliminacje Turnieju GRÓJBÓJ. Do rywalizacji przystąpiło aż 52 uczniów, 25 z klas 4-6 i 27 z klas 7-8.

Julka Laureatka

Wszystko, co robi, przekuwa w sukces. Tym razem Julia Kocewiak z VIIIb wywalczyła bezcenny tytuł laureatki Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

„Wszystko jest poezją, każdy jest poetą…”

Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Silna grupa z Belska z awansem do eliminacji powiatowych!

Spotkanie z poezją

Za nami kolejny piękny szkolny konkurs, tym razem recytatorski, który odbył się w środę 9 marca.