Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Konkursy

Konkursy

Szkolny Konkurs Ortograficzny

11 stycznia odbył się w naszej szkole Konkurs Ortograficzny, w którym o tytuł  „Mistrza Ortografii" rywalizowało 24 uczniów. Poznajcie laureatów!

Archimedes. Matematyka Plus - wyniki

9 listopada 2022 r. odbył się konkurs matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes. Matematyka Plus”.  Do konkursu przystąpiło 43 uczniów
z klas III-VIII. Z przyjemnością informujemy, że tytuł laureata uzyskało 14 osób.

Lingua Plus - szczęśliwa trzynastka

W połowie listopada 2022 r. odbył się konkurs języka angielskiego „Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus”. Do konkursu przystąpiło 36 uczniów z klas III-VIII. 4 stycznia otrzymaliśmy wyniki. Z przyjemnością informujemy, że tytuł laureata uzyskało 13 osób.

Sukces "olimpijczyków"

Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w międzyszkolnym konkursie “Historia polskiego i światowego ruchu olimpijskiego”.

Dzień z życia ucznia

Grupa uczennic z klas ósmych z rodzicami i panią Iloną Szymańską wzięła udział w uroczystej gali rozdania nagród IV edycji międzynarodowego konkursu wideo „Dzień z życia ucznia z różnych krajów świata”.

Konkursy przedmiotowe 2022/2023

Uczniów-pasjonatów, którzy marzą o najlepszych szkołach średnich i nie boją się ciężkiej pracy zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem, regulaminami i programami merytorycznymi konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2022/2023.

Wreszcie nagrodzeni!

Wskutek serii nadzwyczaj niesprzyjających okoliczności laureaci konkursu języka angielskiego Archimedes Lingua Plus otrzymali dyplomy i nagrody dopiero w przeddzień zakończenia roku szkolnego, choć wyniki zostały opublikowane znacznie wcześniej.

"Dzień z życia..." - filmowy sukces naszych uczennic

Pięć dziewczynek z klas siódmych odniosło niebywały sukces w międzynarodowym konkursie filmowym "Dzień z życia uczniów z różnych krajów świata" (International Video Competition 2022) zdobywając w nim zaszczytne pierwsze miejsce.

Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes Matematyka Plus 2022

27 kwietnia 2022 r. odbyła się ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka Plus. Do konkursu przystąpiło 50 uczniów naszej szkoły, 16 osób uzyskało tytuł laureata.

Konkurs profilaktyczny

W piątek liczna reprezentacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w uroczystym finale literackiego konkursu profilaktycznego organizowanego przez GOPS Belsk Duży.

Kolejny sukces Julki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2022”, który odbył się 17 marca 2022 r.

Recytatorzy w Radomiu

19 maja 2022r. w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr w Radomiu odbył się Koncert Laureatów XXXIX Małego Konkursu Recytatorskiego. Na scenie radomskiego amfiteatru zaprezentowało się troje naszych uczniów.

Sukces w Grójboju

Aleksandra Mydłowska z kl. VIa i Adam Czerwiński z kl. Va zajęli trzecie miejsce w tegorocznej edycji Konkursu "Grójbój". 

Model Ziemi - wyniki konkursu

9 maja 2022 wręczono nagrody zwycięzcom konkursu na model Ziemi. Wszystkie prace mogliście oglądać przed salą nr 18 w Budynku B.

Geograficzna "Panda"

W piątek 29 kwietnia 2022 r. odbył się konkurs geograficzny "Panda", do którego przystąpiła kilkudziesięcioosobowa grupa uczniów klas V-VIII.