Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Samorząd Uczniowski

 

 

Świąteczne kolędowanie!

Zapraszamy do obejrzenia bożonarodzeniowego programu, który powstawał jednocześnie zdalnie i stacjonarnie. Przed rozpoczęciem programu życzenia i kilka słów refleksji od Pani Dyrektor Teresy Bogdańskiej.

Świąteczne życzenia dla Seniorów i Przyjaciół Szkoły.

Mikołaj w tym roku zabiegany bardziej niż zwykle, dlatego poprosił o pomoc swoje asystentki, które przekazały serdeczne świąteczne życzenia i słodkie drobiazgi emerytowanym nauczycielom oraz przyjaciołom naszej szkoły.

Szkolne Mikołajki 2020!

Wbrew wszelkim wirusom, Samorząd Uczniowski stara się przede wszystkim zarażać uśmiechem i dobrym humorem.

Dzień Życzliwości!

Samorząd Uczniowski zaprosił obserwatorów profilu szkolnego na Facebooku do udziału w kilku wirtualnych zabawach z okazji przypadającego na 21 listopada Dnia Życzliwości.

Jak uczcić Święto Niepodległości?

Zobaczcie sami! W naszej galerii znalazły się zdjęcia przesłane przez tych, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego i udokumentowali swoje patriotyczne inicjatywy.

Bajkowa szkoła.

5 listopada, zainspirowani przez Samorząd Uczniowski, wykorzystaliśmy przedostanią szansę na wspólną zabawę. Od poniedziałku wszyscy zostaniemy w domach, wspominając radosne chwile z Dnia Postaci z Bajek.

Dzień Postaci z Bajek - zaproszenie.

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza do zabawy realno/wirtualnej z okazji zbliżającego się Dnia Postaci z Bajek.

Dzień Nauczyciela.

Połączone siły Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego sprawiły, że 13 października nauczyciele przez chwilę mogli poczuć się jak bohaterowie filmu kręconego w pięciogwiazdkowym hotelu.

Mnożenie Uśmiechów

2 października obchodzimy między innymi Dzień Uśmiechu oraz Dzień Tabliczki Mnożenia. Dobre duszki z Samorządu Uczniowskiego rozniosły rano po całej szkole małe niespodzianki dla swoich kolegów i koleżanek.

Taneczne czwartki!

1 października 2020 r. Samorząd Uczniowski wznowił tradycję tanecznych czwartków w naszej szkole.

Dzień Chłopaka!

Płeć piękna Samorządu Uczniowskiego z powodzeniem skoordynowała przygotowanie wirtualnej niespodzianki ! dla kolegów z okazji Dnia Chłopaka.
 

Światowy Dzień Jabłka

28 września obchodzimy Światowy Dzień Jabłka . Z tej okazji Samorząd Uczniowski naszej szkoły, położonej w centrum jabłkowego królestwa, zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.

Dzień Szpilek

W piątek 25 września, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, bardzo spontanicznie zaakcentowaliśmy w szkole Dzień Szpilek.

Nowe władze Samorządu Uczniowskiego!

[Akt. 21.09.2020] W efekcie przeprowadzonych 17 września wyborów wyłoniono liderów Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą została ponownie Agata Sibilska.

Dzień Kropki - pokaz mocy.

Niezależnie od wieku, każdy z nas ma jakiś talent, w czymś jest świetny, ma coś do zaoferowania innym. Wtorkowy Dzień Kropki był dobrym pretekstem, by opowiedzieć o tym światu.