Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Samorząd Uczniowski

 

 

Jerusalema

Samorząd Uczniowski życzy wspaniałych wakacji i dziękuje wszystkim zaangażowanym w projekt.

Mini Questing

Dziś odbyła się inauguracja projektu Mini Questing w Belsku Dużym. Grupa ósmoklasistów stworzyła dwie ulotki zawierające zagadki dotyczące Kościoła Świętej Trójcy w Belsku Dużym oraz Pałacu w Małej Wsi.

"Powrót do dzieciństwa"

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Dziecka.

Dzień Kobiet!

8 marca do szkoły zawitała grupa chłopców, by uradować serca obecnych tego dnia pań i dziewczynek, które obdarowano kwiatami i najpiękniejszymi życzeniami. Sympatyczna wizyta, zainicjowana przez Samorząd Uczniowski, odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zapraszamy do galerii...

Laureatki konkursu "Piękno zimy".

Nagrodzone prace okazały się niepowtarzalne jak płatki śniegu.

Wesołych Walentynek życzy Samorząd Uczniowski!

W piątek 12 lutego listonosz i jego asystentki zebrali liściki i karteczki miłosne, które będą rozdawać w poniedziałek.

 

"Piękno zimy"

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza uczniów klas 1-8 do udziału w internetowym szkolnym konkursie fotograficznym "Piękno zimy".
 

Świąteczne kolędowanie!

Zapraszamy do obejrzenia bożonarodzeniowego programu, który powstawał jednocześnie zdalnie i stacjonarnie. Przed rozpoczęciem programu życzenia i kilka słów refleksji od Pani Dyrektor Teresy Bogdańskiej.

Świąteczne życzenia dla Seniorów i Przyjaciół Szkoły.

Mikołaj w tym roku zabiegany bardziej niż zwykle, dlatego poprosił o pomoc swoje asystentki, które przekazały serdeczne świąteczne życzenia i słodkie drobiazgi emerytowanym nauczycielom oraz przyjaciołom naszej szkoły.

Szkolne Mikołajki 2020!

Wbrew wszelkim wirusom, Samorząd Uczniowski stara się przede wszystkim zarażać uśmiechem i dobrym humorem.

Dzień Życzliwości!

Samorząd Uczniowski zaprosił obserwatorów profilu szkolnego na Facebooku do udziału w kilku wirtualnych zabawach z okazji przypadającego na 21 listopada Dnia Życzliwości.

Jak uczcić Święto Niepodległości?

Zobaczcie sami! W naszej galerii znalazły się zdjęcia przesłane przez tych, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego i udokumentowali swoje patriotyczne inicjatywy.

Bajkowa szkoła.

5 listopada, zainspirowani przez Samorząd Uczniowski, wykorzystaliśmy przedostanią szansę na wspólną zabawę. Od poniedziałku wszyscy zostaniemy w domach, wspominając radosne chwile z Dnia Postaci z Bajek.

Dzień Postaci z Bajek - zaproszenie.

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza do zabawy realno/wirtualnej z okazji zbliżającego się Dnia Postaci z Bajek.

Dzień Nauczyciela.

Połączone siły Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego sprawiły, że 13 października nauczyciele przez chwilę mogli poczuć się jak bohaterowie filmu kręconego w pięciogwiazdkowym hotelu.