Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Samorząd Uczniowski

 Świeżutkie wiadomości na temat Samorządu znajdziecie na szkolnym Facebooku.

Tydzień Jesieniarzy

Miniony tydzień należał do Jesieniarzy! Na każdy mroczny i zimny dzień zaplanowano ciekawe, poprawiające humor działania. Zaczęliśmy od Dnia Szalika, skończyliśmy Dniem Misia i Kocysia...

„Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim…”

Po raz drugi Szkolne Koło Wolontariatu JPII oraz Samorząd Uczniowski rozpoczynają porządkowanie zapomnianych mogił na naszym cmentarzu parafialnym.
 

Dzień krawata

Przy okazji świętowania Dnia Chłopaka zaproponowaliśmy dziś uczniom stosowny do okazji strój. Jak widać nawet w swobodnych stylizacjach krawat zaprezentował się naprawdę świetnie.
 
 

Dzień Chłopaka

Z okazji jutrzejszego święta chłopców obchodziliśmy dziś szkolny Dzień Chłopaka. Wielu uczniów celebrowało ten wyjątkowy czas w gronie klasowym. Dodatkowo,  odbył się plebiscyt na najpopularniejszego chłopaka w szkole.

Dzień Kropki!

Obchodzony 15 września Międzynarodowy Dzień Kropki to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Z powodu wolnego piątku, kropkowany świat zawitał do naszej szkoły dopiero w poniedziałek 18 września. Warto było czekać!

Emotkowe Pożeracze Smutków

Dzień Dziecka dopiero w czwartek, ale my już dziś sprawiliśmy trochę radości grupie wspaniałych dzieciaków. Współpraca Samorządu Uczniowskiego, zajęć Laboratoria Przyszłości i Szkolnego Koła Wolontariatu JP2 zaowocowała w tym roku szkolnym niespełna trzydziestoma poduchami...

Na ludowo

W poniedziałek 15 maja celebrowaliśmy Dzień Polskiego Stroju Ludowego i Ukraińskiej Wyszywanki.

Co zamiast plecaka?

20 marca oficjalnie powitaliśmy wiosnę (ze względu na egzaminy próbne nieco wcześniej).  Zgodnie z oczekiwaniami nasi uczniowie wykazali się kreatywnością, zastępując plecaki poduszkami, koszami, wózkami, skrzynką na jabłka... Zresztą, zobaczcie sami.

Kiermasz dla Oskara

Budząca się wiosna, zieleń, nadzieja... W odpowiedzi na wyzwanie Publicznej Szkoły Podstawowa im. ks. Mariana Panka w Wilkowie  zapraszamy uczniów naszej szkoły na wiosenny kiermasz charytatywny.  Tym razem wspieramy chorego Oskara, którego tata pochodzi z naszych okolic.

Światowy Dzień Zespołu Downa

Niedawno, na warsztatach w naszej szkole, pan Sebastian Grzywacz przypomniał nam o tym, jak pięknie możemy się różnić i jak dzięki temu świat jest barwny i ciekawy.

Dzień bez plecaka

20 marca oficjalnie powitamy wiosnę, dobrze się bawiąc własnymi pomysłami na zastąpienie plecaka. Taczki? Walizka? Wiaderko? A może coś domowej roboty? Wykaż się kreatywnością.

Drzwi do lepszego świata

W piątek 9 grudnia roztrzygnięto konkurs bożonarodzeniowy na dekorację drzwi klasowych w budynku A i B.   

Zróbmy sobie "elfie"

Samorząd Uczniowski zaprasza do świętowania mikołajek w elfim stylu.

Świąteczny Konkurs

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w świątecznym konkursie! Jeśli uczniowie Twojej klasy byli grzeczni i zasługują na prezent od Mikołaja, udekoruj drzwi swojej sali i zgarnij pyszne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców!

Takie poniedziałki lubimy!

Dzień Życzliwości minął nam wspaniale! Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć z tajemniczym gościem.