Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wolontariat

Wolontariat

Pomóżmy zwierzątkom w Korabiewicach

Setki bezdomnych psów, porzucone koty, udręczone konie, świnie, kozy, osierocone liski - czekają na Twoją pomoc w schronisku w Korabiewicach. Ofiary okrucieństwa człowieka szukają dobrych ludzi, dlatego liczą na Ciebie.

Serce (schowane) w nakrętce

Z wielką radością pragniemy poinformować, iż przed budynkiem naszej szkoły pojawiło się wielkie, czerwone serce, do którego na bieżąco będziecie mogli wrzucać plastikowe nakrętki. Tradycyjnie przekażemy je na rzecz Stowarzyszenia "Przyszłość naszych dzieci".

Udana zbiórka nakrętek

Dwa dni, 9 i 10 czerwca 2021, trwała organizowana przez szkolnych wolontariuszy zbiórka nakrętek, tradycyjnie ze znakomitym wynikiem - tym razem 1380 kg!

Bądź pozytywnie „zakręcony"!

Szkolny Wolontariat zaprasza do udziału w kolejnej "Zakręconej akcji". W ten sposób nadal pomagamy podopiecznym Stowarzyszenia „Przyszłość naszych dzieci”.

"Żółte pola nadziei"

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do galerii zdjęć żonkili. W ten sposób solidaryzujemy się z podopiecznymi hospicjów w ramach akcji "Żonkilowe podaj dalej".

Wsparcie dla Fundacji na Rzecz Zwierząt "Niezły pies"

Szkolne Koło Wolontariatu JP II zorganizowało akcję, której celem była pomoc zwierzętom ze schroniska w Jeziorze.

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu JP II !

W dniu Waszego święta przyjmijcie życzenia i podziękowania od Waszych opiekunów!

Pomóż bezdomnym zwierzakom przetrwać zimę.

Szkolne Koło Wolontariatu JP II zaprasza do udziału w akcji, której celem jest pomoc zwierzętom ze schroniska. Zbiórka karmy potrwa do środy 9 grudnia.

Wolontariat - nagrody za wielkie serce.

Dyrekcja Szkoły oraz opiekunowie Szkolnego Koła Wolonatriatu JPII postanowili nagrodzić siedmioro uczniów klas ósmych za dwuletnią niestrudzoną pracę na rzecz potrzebujących.

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi.

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, który w szczególny sposób świętowany jest przez organizacje i stowarzyszenia ekologiczne. Motywem przewodnim w tym roku, a zarazem hasłem obchodów, jest "Działanie na rzecz ochrony klimatu".

Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Piątego grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Święto zostało ustanowione przez ONZ rezolucją dnia 17 grudnia 1985 roku. Celem obchodów jest uznanie pracy wolontariuszy. 5 grudnia  opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu JPII przygotowali dla...

Szlachetna Paczka 2019 - finał akcji!

W ramach Ogólnopolskiego Projektu „Szlachetna Paczka” szkolni wolontariusze zorganizowali pomoc dla jednej z rodzin z powiatu grójeckiego. 

Kartka urodzinowa dla Mai Gozdek.

W ostatnich dniach października społeczność szkolna włączyła się w akcję pisania kartki urodzinowej dla Mai Gozdek.

„Żółte pola nadziei”

Wolontariusze w geście solidarności z umierającymi.