Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wolontariat

Wolontariat

Wiosna w powietrzu, wiosna w sercach

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że oficjalne konto małej Lili na siepomaga.pl zasili niebagatelna kwota 6 883,44 zł. Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy włączyli się w akcję na rzecz pomocy chorej dziewczynce.

Walentynki dla Lilki

To była akcja Wielkich Serc! Kiermasz charytatywny na rzecz małej Lili przerósł oczekiwania organizatorów. Do sprzedaży trafiły setki (tysiące?) wykonanych przez ludzi dobrej woli ciast, ciasteczek, galaretek i walentynkowych gadżetów, które dzięki Waszej hojności szybko znikały ze...

Razem dla Lili

W poniedziałek 12 lutego możesz pomóc Lili, maleńkiej, chorej dziewczynce z Błędowa, kupując ciacho lub walentynkowy drobiazg na kiermaszu zorganizowanym przez Szkolny Wolontariat i Samorząd Uczniowski.

Kiermasz dobroci

Stowarzyszenie Aktywni dla Belska zainicjowało kiermasz charytatywny na rzecz dziewczynki z Błędowa z szeregiem wad wrodzonych. Nasza szkoła włączyła się do akcji.

Szlachetna Paczka 2023 gotowa!

Nasza szkoła już po raz szósty włączyła się w akcję charytatywną „Szlachetna Paczka”. Tym razem wsparliśmy samotną mamę z dzieckiem.  Dzięki zaangażowaniu i hojności całej społeczności szkolnej udało się zapewnić podstawowe potrzeby rodziny.

Dzień Wolontariusza

W jak współpraca... W jak wolontariat... W jak własnoręcznie zrobione ozdoby.... W jak efekt WOW!

Mazowieckie Barwy Wolontariatu

5 grudnia w warszawskim Basenie Artystycznym odbyła się Gala Mazowieckich Barw Wolontariatu z udziałem przedstawicielek Szkolnego Wolontariatu JPII.

Szlachetna Paczka 2023

Grudzień za pasem, więc nie może być inaczej...  #SZLACHETNAPACZKA2023 startujemy!

Wsparcie dla Fundacji Kotomysz!

W minionym tygodniu przekazaliśmy dary dla Azylu pod Kotomyszem, gdzie na naszą pomoc czekały bezdomne psy i koty.

Pomagamy zwierzętom

Podopieczni Fundacji Kotomysz potrzebują naszej pomocy! Trwająca od tygodnia zbiórka potrwa przynajmniej do środy. Przynieś, co możesz: karmę, koc, kuwetę, poduszkę, zabawkę...

Oddaj głos na Wolontariat JP2

Szkolne Koło Wolontariatu JPII zostało zgłoszone do konkursu Mazowieckie Barwy Wolontariatu.
 

 

Rekordowa zbiórka korków

W poniedziałek 24 kwietnia 2023 r. szkolni wolontariusze przeprowadzili zbiórkę korków z butelek. Wynik przeszedł wszelkie oczekiwania! Mamy ponad tonę korków we wszystkich barwach świata.

Słodki kiermasz dla Oskara

W odpowiedzi na wyzwanie Publicznej Szkoły Podstawowa im. ks. Mariana Panka w Wilkowie  zorganizowaliśmy wiosenny kiermasz charytatywny, by wesprzeć chorego Oskara.

Mazowieckie Barwy Wolontariatu

19 grudnia w Warszawskiej Operze Kameralnej odbyło się podsumowanie XII edycji Konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Organizatorem konkursu jest  Województwo Mazowieckie pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Szlachetna Paczka 2022

Już po raz piąty nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję  charytatywną „Szlachetna Paczka”. W dniach 28.11-6.12.2022 r. szkolni wolontariusze przeprowadzili zbiórkę środków pieniężnych oraz artykułów spożywczych i chemicznych dla wybranej przez nas rodziny.

Razem mamy moc - Dzień Wolontariusza 2022

Przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu JP2 spotkali się wczoraj, by zaakcentować przypadający na 5 grudnia Dzień Wolontariusza.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu JPII zapraszają wszystkich wolonatariuszy na uroczyste spotkanie 5 grudnia.

Uratowaliśmy zwierzęta

W listopadzie w ramach realizowanego w naszej szkole projektu ekologicznego "Papier czy plastik? Papierowe, plastikowe... przetworzone (nie zaśmieca), jest jak nowe" społeczność szkolna włączyła się w akcję pomocy zwierzętom.

Szlachetna Paczka

Wystartowaliśmy! Od poniedziałku 29 listopada do wtorku 6 grudnia zbieramy dary i pieniądze dla wybranej rodziny potrzebującej pomocy. Bo jak nie my, to kto?
 
 

Kiermasz dla Wiki

Od najmłodszych przedszkolaczków, przez świetlicę, członków Koła Wolontariatu czy nauczycieli, wszyscy tworzyli, jak umieli najlepiej. Powstało około 300 sztuk unikatowej biżuterii. Dziś zaledwie na dwóch przerwach sprzedaliśmy wszystko!