Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wolontariat

Wolontariat

Emotkowe Pożeracze Smutków trafiły do dzieci...

W deszczowe popołudnie grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się do Domu Dziecka w Wyszkowie.

Serca otwarte na Ukrainę

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej zawsze otwiera serca dla potrzebujących. Nie inaczej jest teraz, kiedy pomocy wymagają dotknięci okrutną wojną nasi sąsiedzi.
 

Szlachetna Paczka 2021 - finał

Społeczność szkolna już po raz czwarty włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną "Szlachetna Paczka". W projekt  zaangażowały się przedszkolaki, dzieci z klas 0-VIII, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Nasze działania wsparli także anonimowi darczyńcy oraz...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie z inicjatywy ONZ obchodzony jest od 1986 roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Wasze dary dla schroniska

.. w Korabiewicach już służą pieskom, kotkom, krowom, owieczkom, koniom i innym bezdomnym zwierzątkom.

Szlachetna Paczka 2021

Szkolne Koło Wolontariatu JPII serdecznie zaprasza i zachęca do aktywnego włączenia się w akcję pomocy jednej z rodzin objętych ogólnopolskim projektem Szlachetna Paczka.

Pomóżmy zwierzątkom w Korabiewicach

Setki bezdomnych psów, porzucone koty, udręczone konie, świnie, kozy, osierocone liski - czekają na Twoją pomoc w schronisku w Korabiewicach. Ofiary okrucieństwa człowieka szukają dobrych ludzi, dlatego liczą na Ciebie.

Serce (schowane) w nakrętce

Z wielką radością pragniemy poinformować, iż przed budynkiem naszej szkoły pojawiło się wielkie, czerwone serce, do którego na bieżąco będziecie mogli wrzucać plastikowe nakrętki. Tradycyjnie przekażemy je na rzecz Stowarzyszenia "Przyszłość naszych dzieci".

Udana zbiórka nakrętek

Dwa dni, 9 i 10 czerwca 2021, trwała organizowana przez szkolnych wolontariuszy zbiórka nakrętek, tradycyjnie ze znakomitym wynikiem - tym razem 1380 kg!

Bądź pozytywnie „zakręcony"!

Szkolny Wolontariat zaprasza do udziału w kolejnej "Zakręconej akcji". W ten sposób nadal pomagamy podopiecznym Stowarzyszenia „Przyszłość naszych dzieci”.

"Żółte pola nadziei"

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do galerii zdjęć żonkili. W ten sposób solidaryzujemy się z podopiecznymi hospicjów w ramach akcji "Żonkilowe podaj dalej".

Wsparcie dla Fundacji na Rzecz Zwierząt "Niezły pies"

Szkolne Koło Wolontariatu JP II zorganizowało akcję, której celem była pomoc zwierzętom ze schroniska w Jeziorze.

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu JP II !

W dniu Waszego święta przyjmijcie życzenia i podziękowania od Waszych opiekunów!

Pomóż bezdomnym zwierzakom przetrwać zimę.

Szkolne Koło Wolontariatu JP II zaprasza do udziału w akcji, której celem jest pomoc zwierzętom ze schroniska. Zbiórka karmy potrwa do środy 9 grudnia.

Wolontariat - nagrody za wielkie serce.

Dyrekcja Szkoły oraz opiekunowie Szkolnego Koła Wolonatriatu JPII postanowili nagrodzić siedmioro uczniów klas ósmych za dwuletnią niestrudzoną pracę na rzecz potrzebujących.