Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wolontariat

Wolontariat

Szlachetna Paczka 2023

Grudzień za pasem, więc nie może być inaczej...  #SZLACHETNAPACZKA2023 startujemy!

Wsparcie dla Fundacji Kotomysz!

W minionym tygodniu przekazaliśmy dary dla Azylu pod Kotomyszem, gdzie na naszą pomoc czekały bezdomne psy i koty.

Pomagamy zwierzętom

Podopieczni Fundacji Kotomysz potrzebują naszej pomocy! Trwająca od tygodnia zbiórka potrwa przynajmniej do środy. Przynieś, co możesz: karmę, koc, kuwetę, poduszkę, zabawkę...

Oddaj głos na Wolontariat JP2

Szkolne Koło Wolontariatu JPII zostało zgłoszone do konkursu Mazowieckie Barwy Wolontariatu.
 

 

Rekordowa zbiórka korków

W poniedziałek 24 kwietnia 2023 r. szkolni wolontariusze przeprowadzili zbiórkę korków z butelek. Wynik przeszedł wszelkie oczekiwania! Mamy ponad tonę korków we wszystkich barwach świata.

Słodki kiermasz dla Oskara

W odpowiedzi na wyzwanie Publicznej Szkoły Podstawowa im. ks. Mariana Panka w Wilkowie  zorganizowaliśmy wiosenny kiermasz charytatywny, by wesprzeć chorego Oskara.

Mazowieckie Barwy Wolontariatu

19 grudnia w Warszawskiej Operze Kameralnej odbyło się podsumowanie XII edycji Konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Organizatorem konkursu jest  Województwo Mazowieckie pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Szlachetna Paczka 2022

Już po raz piąty nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję  charytatywną „Szlachetna Paczka”. W dniach 28.11-6.12.2022 r. szkolni wolontariusze przeprowadzili zbiórkę środków pieniężnych oraz artykułów spożywczych i chemicznych dla wybranej przez nas rodziny.

Razem mamy moc - Dzień Wolontariusza 2022

Przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu JP2 spotkali się wczoraj, by zaakcentować przypadający na 5 grudnia Dzień Wolontariusza.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu JPII zapraszają wszystkich wolonatariuszy na uroczyste spotkanie 5 grudnia.

Uratowaliśmy zwierzęta

W listopadzie w ramach realizowanego w naszej szkole projektu ekologicznego "Papier czy plastik? Papierowe, plastikowe... przetworzone (nie zaśmieca), jest jak nowe" społeczność szkolna włączyła się w akcję pomocy zwierzętom.

Szlachetna Paczka

Wystartowaliśmy! Od poniedziałku 29 listopada do wtorku 6 grudnia zbieramy dary i pieniądze dla wybranej rodziny potrzebującej pomocy. Bo jak nie my, to kto?
 
 

Kiermasz dla Wiki

Od najmłodszych przedszkolaczków, przez świetlicę, członków Koła Wolontariatu czy nauczycieli, wszyscy tworzyli, jak umieli najlepiej. Powstało około 300 sztuk unikatowej biżuterii. Dziś zaledwie na dwóch przerwach sprzedaliśmy wszystko!

Uratuj zwierzaka

Tylko do 25 listopada potrwa kolejna zbiórka darów dla czworonogów z lokalnych schronisk. Pomóż zwierzakom przeżyć zimę.

Wiki gra w guziki

"Wiki gra w guziki" , a my DLA NIEJ w koraliki. Przypominamy, że trwają przygotowania do kiermaszu mikołajkowego, z którego dochód zostanie przeznaczony dla Wiktorii.