Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Dzisiaj na tablicy

Aktualności

Głosuj na Kamilę i Zosię!

Dwie przyszłoroczne ósmoklasistki, Kamila i Zosia, kandydują do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckieckiego.

Potrzebują naszego wsparcia w postaci bezpłatnego głosu.

Medal za medalem

Gabriel Gabler, uczeń klasy VI naszej szkoły, zawodnik Dojo Karate IKA Grójec,  wywalczył dwa medale na Mistrzostwach Świata WUKF rozgrywanych na Florydzie. 5 lipca zdobył złoto z drużyną Polski, kolejnego dnia srebro w kumite indywidualnym. Gratulacje!

Wyniki egzaminu

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami egzaminu ósmoklasisty 2022.

Dobry Start 2022

Już od piątku 1 lipca rodzice będą mogli wnioskować o „Dobry start", czyli 300 zł na wyprawkę szkolną dla każdego ucznia.

Wtorki i czwartki w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Belsku Dużym oraz Filia Biblioteczna w Lewiczynie zapraszają na wakacje z książką!

Wracajcie cali i zdrowi!

Wakacje to odpoczynek i dobra zabawa, ale też liczne niebezpieczeństwa. Zobaczcie, jak ich uniknąć, by zapewnić sobie wyłącznie piękne, radosne wspomnienia. Do zobaczenia we wrześniu!

Żegnamy szkołę! Witamy wakacje!

W piątek 24 czerwca, dzień po ósmoklasistach, rok szkolny 2021/2022 zakończyły pozostałe klasy. Po Mszy Świętej w belskim kościele uczniowie wrócili do swoich sal, by spotkać się z wychowawcami i odebrać świadectwa oraz nagrody.

Szczęśliwej drogi, już czas

23 czerwca 2022 roku pożegnaliśmy ósme klasy, 58 dziewcząt i chłopców. Opuszcza nas grupa, która przez dekadę kreowała wizerunek szkoły. Dziękujemy Wam za minione lata. Życzymy, by kolejne upływały pod znakiem szczęścia, przyjaźni, miłości i nieograniczonych możliwości....

Wreszcie nagrodzeni!

Wskutek serii nadzwyczaj niesprzyjających okoliczności laureaci konkursu języka angielskiego Archimedes Lingua Plus otrzymali dyplomy i nagrody dopiero w przeddzień zakończenia roku szkolnego, choć wyniki zostały opublikowane znacznie wcześniej.

Klasy ósme - wspomnień czar

Dziś żegnamy ósme klasy. Szkoła podstawowa stanie się ich wspomnieniem. Na przygotowanych przez ósmoklasistów filmikach zobaczycie, jak minione osiem lat zapisało się w ich pamięci.

Podręczniki do języka rosyjskiego

Uwaga! Uczniowie przyszłorocznych klas czwartych, piątych i szóstych samodzielnie kupują książki do języka rosyjskiego.  Szczegółowe informacje na temat wymaganych podręczników dla wszystkich klas znajdują się w załączniku.

Zanim pójdziesz na wakacje ...

... pamiętaj, by oddać książki do biblioteki, opłacić obiady, zabrać swoje rzeczy z szatni, uregulować długi w sklepiku itd. Dziękujemy!

Poznajcie logo Projektu

Znamy już wyniki międzynarodowego konkursu na opracowanie znaku graficznego (logo) projektu „Papier czy plastik? Papierowe, plastikowe… przetworzone (nie zaśmieca), jest jak nowe” w ramach  programu Erasmus +

"Dzień z życia..." - filmowy sukces naszych uczennic

Pięć dziewczynek z klas siódmych odniosło niebywały sukces w międzynarodowym konkursie filmowym "Dzień z życia uczniów z różnych krajów świata" (International Video Competition 2022) zdobywając w nim zaszczytne pierwsze miejsce.

Autobusy - zmiana!

Uwaga! Zapoznaj się ze zmianami w organizacji godzin autobusu szkolnego w dniach 23-24.06.2022r.