Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Dzisiaj na tablicy

Pomóżmy bezdomnym, skrzywdzonym zwierzętom ze schroniska w Korabiewicach.

A może uda się też wesprzeć Pogotowie dla Zwierząt?

Aktualności

Rok temu Belsk przyjął relikwie Jana Pawła II

W środę 21 października 2020 r. abp Mieczysław Mokrzycki uroczyście wprowadził relikwie świętego Jana Pawła II do belskiej parafii. Godnie uczcijmy pierwszą rocznicę tego wydarzenia!

Ślubowanie klas pierwszych!

13 października uczennice i uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły i stali się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności. Do obejrzenia ponad 100 pięknych zdjęć!

Warsztaty ekologiczne

8, 18 i 20 października klasy ósme biorą udział w warsztatach ekologicznych. Zajęcia kl. 8a już się odbyły, zapraszamy do naszej pierwszej galerii zdjęć.

W bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie

8 października reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła, na zaproszenie Fundacji Golgota Wschodu, we Mszy Św. odprawianej w 14. rocznicę śmierci ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Delegacja złożyła też wieniec w mauzoleum błogosławionego Stefana Wyszyńskiego.

Uwaga! Zmiany w planie 13 października!

W  środę 13 października nie będzie 8. lekcji.  Lekcja 7. zakończy się o godz. 14.20. Ostatni powrotny autobus odjedzie o godz. 14.30. Świetlica pozostaje czynna do godz. 16.00.

W autobusie. Zasady na czas pandemii

Wytyczne Ministerstwa Infrastruktury dotyczące zasad korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego.

Czytam, więc jestem!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac uczniów klasy 5a, którzy zachęcają do zaprzyjaźnienia się z książkami. Zobaczcie, dlaczego warto to zrobić.

Podziękowania dla Gabriela Gablera

Karateka Gabriel Gabler, złody medalista Mistrzostw Świata w Rumunii, spotkał się z wójtem gminy Belsk Duży p. Władysławem Piątkowskim i przewodniczącym Rady Gminy p. Bogusławem Sikorskim. Podczas krótkiej ceremonii otrzymał nie tylko gratulacje i życzenia, ale też nagrodę...

XXI Ogólnopolska Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę

Blisko pięć tysięcy osób przybyło na Jasną Górę 6 i 7 października 2021 w ramach XXI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół imienia Jana Pawła II. W tej grupie znalazła się reprezentacja naszej szkoły. [akt. 12.10.]

Lingua.Plus – 15 listopada

Zapraszamy chętnych uczniów klas III-VIII do wzięcia udziału w konkursie języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua.Plus.

Pomóżmy zwierzątkom w Korabiewicach

Setki bezdomnych psów, porzucone koty, udręczone konie, świnie, kozy, osierocone liski - czekają na Twoją pomoc w schronisku w Korabiewicach. Ofiary okrucieństwa człowieka szukają dobrych ludzi, dlatego liczą na Ciebie.

Warsztaty ekologiczne - zmiana terminów

Zapraszamy do zapoznania się  z aktualnym harmonogramem warsztatów ekologicznych dla klas ósmych.

Gabriel Gabler Mistrzem Świata!

Złoty medal i "Mazurek Dąbrowskiego" dla karateki Gabriela Gablera, który podczas Mistrzostw Świata w Rumunii potwierdził, że w swojej kategorii wiekowej nie ma sobie równych.

Czytali “Moralność pani Dulskiej”

W piątkowe popołudnie, 24 września 2021 w Sali Konferencyjnej belskiego Urzędu Gminy odbyło się Narodowe Czytanie “Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

Głosuj na projekt Gminy w Budżecie Obywatelskim Mazowsza!

Od 20 września można głosować na projekt Gminy Belsk Duży w Budżecie Obywatelskim Mazowsza! W tym roku nasza Gmina zgłosiła do BOM projekt pn. “Budowa aktywnych przejść na drodze wojewódzkiej 728 i remont placu przy rondzie Powstańców Styczniowych”.