Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Dzisiaj na tablicy

 

 

 

 

Aktualności

Mikołajki!

6 grudnia to szczególny dzień, a dzięki mikołajkowym czapeczkom Święta Bożego Narodzenia wydają się być tuż, tuż...

Mikołajki klas trzecich w stolicy

3 grudnia uczniowie klas trzecich wraz z opiekunami odbyli niezapomnianą wycieczkę do Warszawy.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie z inicjatywy ONZ obchodzony jest od 1986 roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Królewskie mikołajki klas czwartych

3 grudnia, w świątecznej już atmosferze, klasy czwarte wybrały się na wyjazd mikołajkowy do Warszawy.

Klasy piąte w Warszawie

1 grudnia klasy piąte uczestniczyły w wyjątkowo słodkiej wycieczce, podczas której odbyły się m. in. warsztaty czekoladowe U Wedla.

Czad - podstępny, cichy, niewidzialny zabójca

Nadciąga zima, wraz ze spadkiem temperatur jeszcze bardziej rozkręci się sezon grzewczy, tym samym wzrośnie zagrożenie życia związane z czadem.

Okładka dla wieszcza

Na wystawie prac plastycznych uczennic i uczniów klas siódmych możemy podziwiać projekty okładek do "Balladyny" Juliusza Słowackiego i  "Dziadów" Adama Mickiewicza. 

Powiatowe zawody w unihokeju

22 listopada 2021 r. nasza szkoła była gospodarzem finałów powiatowych unihokeja dziewcząt i chłopców. Gościliśmy zespoły z Goszczyna, Lewiczyna oraz SP1 Grójec.

BohaterOn - włącz historię!

W październiku i listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie "BohaterOn - włącz historię!". Projekt był realizowany na lekcji historii.

Nasze prace

Wystawa prac plastycznych uczniów klas czwartych i piatych w holu głównym.

U wróżki

Jak najlepiej poćwiczyć posługiwanie się czasem przyszłym na języku angielskim? Wpaść z wizytą do wróżki, tak jak zrobiła to klasa 6a.

Szalona piętnastka

Po sali numer piętnaście krąży artystyczny duch, czasem swawolny, czasem niepokorny, zawsze inspirujący. Warto tam zajrzeć, jest kogo posłuchać, jest na co popatrzeć...

Szlachetna Paczka 2021

Szkolne Koło Wolontariatu JPII serdecznie zaprasza i zachęca do aktywnego włączenia się w akcję pomocy jednej z rodzin objętych ogólnopolskim projektem Szlachetna Paczka.

Zrób szopkę, wygraj cenną nagrodę!

Grudzień to Święta, a przed ich nadejściem warto się potrudzić, by do oczekiwanych prezentów dorzucić nagrodę za wygrany konkurs na najpiękniejszą bożonarodzeniową szopkę.

Zbiórka naborowa - 4 grudnia

Czuwaj! Serdecznie zapraszamy uczennice i uczniów klas I-III na zbiórkę naborową do 143  Gromady Zuchowej Rycerze Słońca.