Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Aktualności

Projekty programów merytorycznych konkursów przedmiotowych 2021/2022

Uczniów-pasjonatów, którzy marzą o najlepszych szkołach średnich i nie boją się ciężkiej pracy zapraszamy do zapoznania się z projektami programów merytorycznych Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022.

Polonistyczne Śmieszki Heheszki

W kwietniu 2021 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs „Polonistyczne Śmieszki Heheszki”  zorganizowany z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Wyniki egzaminu

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami egzaminu ósmoklasisty 2021.

List ministra

Zapraszamy do lektury listu Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.

 

Zakończenie roku klas I-VII

Zapraszamy do galerii zdjęć z końca roku klas I-VII.  Ze względu na reżim sanitarny nie było uroczystości ogólnoszkolnej. Uczniowie odbierali świadectwa i nagrody podczas spotkań z wychowawcami.

Retransmisja Mszy Świętej

Msza Święta dziękczynna za kończący się rok szkolny i katechetyczny  miała miejsce 24 czerwca w  Kościele Św. Trójcy w Belsku Dużym.

Jerusalema

Samorząd Uczniowski życzy wspaniałych wakacji i dziękuje wszystkim zaangażowanym w projekt.

Tato, Tato ukochany, my życzenia Ci składamy!

Zapraszamy do obejrzenia prac, które z okazji Dnia Ojca wykonali uczniowie klas drugich i trzecich.

Rozdanie świadectw

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W CZWARTEK 24 CZERWCA I PIĄTEK 25 CZERWCA.

Otwarcie Sali Pamięci

21 czerwca 2021 miało miejsce otwarcie Sali Pamięci z udziałem senatora Stanisława Karczewskiego i przedstawicieli gminnych władz na czele z wójtem Władysławem Piątkowskim.

Wakacje 2021 - niech będą najpiękniejsze!

Aby takie mogły być, pamiętaj o bezpieczeństwie - swoim i swoich bliskich. Nie bądź "bohaterem" skaczącym na główkę w nieznanej wodzie, nie rozpalaj ognia w suchym lesie, nie ufaj naiwnie obcym, nie stawaj pod drzewem w czasie burzy...

Udana zbiórka nakrętek

Dwa dni, 9 i 10 czerwca 2021, trwała organizowana przez szkolnych wolontariuszy zbiórka nakrętek, tradycyjnie ze znakomitym wynikiem - tym razem 1380 kg!

Odpocznij na Mazowszu

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do uczestnictwa w XVI edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. Do wygrania duże pieniądze i udział w warsztatach fotograficznych.

Sportowa sobota i warsztaty profilaktyczne

19 czerwca spotkaliśmy się w szkole na zajęciach sportowo-rekreacyjnych.  Odbyły się też warsztaty profilaktyczne dla klas 4-8. Zapraszamy do galerii.

Szczepienia dzieci

Już od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować dzieci powyżej 12. roku życia na szczepienie przeciw COVID-19.  Zapraszamy do lektury pisma Mazowieckiego Kuratorium Oświaty do rodziców nastolatków.