Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Dzisiaj na tablicy

Bezpieczne ferie, bezpieczna zima, szczęśliwy powrót do domu. Zachowaj zdrowy rozsądek,

a w wolnej chwili sprawdź, co dzieciom i ich dorosłym opiekunom proponuje Policja.

Aktualności

Uwaga! Zmiana kursów autobusów!

W związku z wprowadzeniem nauczania zdalnego, 27 i 28 stycznia ulegają zmianie godziny kursowania autobusów szkolnych.

Zarządzenie nr 3/2022

Zarządzenie nr 3/2022 Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Belsku Dużym z dnia 26 stycznia 2022 r.  w sprawie sposobu realizacji zadań Szkoły w okresie epidemii w dniach od 27 stycznia do 27 lutego 2022r.

Klasy V-VIII wracają na zdalne

Od czwartku 27 stycznia klasy V-VIII będą kontynuować naukę w trybie zdalnym, młodsze dzieci pozostają w szkole. Zarządzenie obowiązuje do czasu zakończenia ferii zimowych we wszystkich województwach, czyli do 27 lutego.

Ewakuacja szkoły

Obyś żył w ciekawych czasach... Nie narzekamy na brak atrakcji i "atrakcji", tymczasem los dorzucił nam jeszcze ewakuację, której doświadczyliśmy w mroźny poniedziałkowy poranek 24 stycznia.

Klasy ósme w Muzeum Powstania Warszawskiego

20 stycznia 2022 roku klasy ósme z wychowawczyniami udały się na poruszającą lekcję historii do Muzeum Powstania Warszawskiego.

By Internet pomagał, nie krzywdził...

Od dwóch lat bezpieczeństwo w sieci z dnia na dzień staje się coraz większym wyzwaniem i coraz większym problemem. Zdalne lekcje,  zdalna praca, wirtualne urzędy i sklepy –  życie przenosi się do internetu.  Zobacz, co na nas chyha po drugiej stronie ekranu i jak sobie z tym radzić.

Dzień Babci i Dziadka

Zapraszamy na program dedykowany Babciom i Dziadkom, by w ten symboliczny sposób podziękować im za to, jak bardzo nas kochają, wspierają i ... rozpieszczają. Dziękujemy Wam za ciepło i poczucie bezpieczeństwa, za otarte łzy i utulone żale, za to, że zawsze jesteście z nami.

Spotkanie z Policją

19 stycznia w naszej szkole gościły dwie panie policjantki, które rozmawiały z młodzieżą na temat szkolnych patologii w okresie pandemii, prawach obowiązujących młodych ludzi oraz bezpieczeństwie w czasie ferii.

Pomagamy Karolowi i Ariance

Nasza szkolna społeczność po raz kolejny otwiera serca (i portfele) dla innych. Tym razem pomocy potrzebował  Karol Kuźma z pobliskiego Jasieńca.

Bezpieczne ferie 2022

W Polsce rozpoczęły się ferie zimowe. Będą one trwały w poszczególnych województwach od 15 stycznia do 27 lutego. Dla dzieci i młodzieży jest to okazja do aktywnego wypoczynku. Jednak ten czas niesie ze sobą wiele zagrożeń. Jak ich uniknąć? Zobacz propozycje Policji.

Ferie w Korbielowie

Związek Sadowników RP zaprasza dzieci i młodzież na ośmiodniowe zimowisko w Korbielowie, w Beskidzie Żywieckim.

Archimedes Lingua.Plus – wyniki

15 listopada 2021 r. odbył się konkurs języka angielskiego „Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus”.  Do konkursu przystąpiło 45 uczniów z klas IV-VIII. Dziś otrzymaliśmy wyniki. Z przyjemnością informujemy, że tytuł laureata uzyskało 14 osób.

Archimedes. Plus - wyniki

9 listopada 2021 r. odbył się konkurs matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus”.  Do konkursu przystąpiło 48 uczniów z klas III- VIII. Tytuł laureata uzyskało 18 osób. 

Kwarantanna w 7b

Informujemy, że od 14 stycznia do 21 stycznia 2022 r. klasa 7b zostaje objęta kwarantanną. Nauczanie odbywać się będzie w trybie zdalnym, zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Pozdrawiamy!

Antonina Rupiewicz i "Kukuszka"

Z przyjemnością informujemy, że Tosia Rupiewicz z klasy 6a zajęła trzecie miejsce w I Powiatowym Konkursie Piosenki Rosyjskiej w Mogielnicy. Tosia urzekła jurorów zachwycającym wykonaniem "Kukuszki". Gratulacje!