Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Aktualności

Nowe władze Samorządu Uczniowskiego!

W efekcie przeprowadzonych dziś wyborów wyłoniono liderów Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą została ponownie Agata Sibilska.

Symboliczne przekazanie sprzętu naszej szkole

Marszałek Stanisław Karczewski, Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska i Wójt Władysław Piątkowski gośćmi specjalnymi PSP JP2

Dzień Kropki - pokaz mocy.

Niezależnie od wieku, każdy z nas ma jakiś talent, w czymś jest świetny, ma coś do zaoferowania innym. Wtorkowy Dzień Kropki był dobrym pretekstem, by opowiedzieć o tym światu.

Komunikaty MEN, CKE, GIS, Policji... Aktualności.

[Akt. 16.09.2020] Nowe oblicze szkoły? Fakty, prognozy, analizy... Przegląd prasy.

Włosi triumfują w Belskim Festiwalu Siatkówki.

12 września 2020 roku Hala Sportowa GOSiR w Belsku Dużym przekształciła się w arenę siatkarskiego turnieju w międzynarodowej obsadzie.

 

WYWIADÓWKI

Przed nami piątkowe (18 i 25 września) spotkania wychowawców z rodzicami uczniów. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem dostępnym w załączniku.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe.

Zapraszamy uczniów najstarszych klas do zapoznania się z harmonogramem i  zatwierdzonymi programami merytorycznymi kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021.

Goście w szkole i gminie!

Już w najbliższą w środę, 16 września, naszą szkołę odwiedzą Stanisław Karczewski - Senator RP oraz Aurelia Michałowska - Mazowiecki Kurator Oświaty. 

Belscy harcerze

Na terenie gminy od  wielu lat działa Szczep Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Belsku Dużym. Przy naszej szkole funkcjonują: 144. Gromada Zuchowa  „Złote Smoki” i  141. Drużyna Harcerska „Chabry”. Od dziś będziemy podążać ich śladami.

Konkurs NBP na pracę pisemną.

Zachęcamy uczniów klas VII i VIII do udziału w XIX edycji Konkursu Narodowego Banku Polskiego na pracę pisemną. Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania tematyką ekonomii. Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Konkurs "Gmina Belsk Duży w obiektywie".

Przypominamy! Wójt Gminy Belsk Duży zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Gmina Belsk Duży w obiektywie".  Prace można składać do 15 września 2020 r. 

Samorząd Uczniowski zaprasza na Dzień Kropki.

15 września obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Kropki, który jestem pełnym pozytywnej energii świętem talentu, kreatywności i młodzieńczego entuzjazmu. Zapraszamy! Szczegóły na plakacie SU w galerii.

Spot profilaktyczny naszych uczniów najlepszy w gminnym konkursie!

Zuzia Szymańska, Piotr Łumiński i Julian Mańko zostali laureatami konkursu “Bliżej siebie, dalej od uzależnień – jak pozytywnie spędzać wspólny czas”.  Dziś odebrali nagrody. Gratulacje!

Znamy nowych opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

W efekcie demokratycznych wyborów opiekunami SU na rok szkolny 2020/2021 zostali p. Łukasz Wiśnik, p. Ilona Szymańska i p. Katarzyna Jasińska!Gratulujemy!

Powszechny Spis Rolny 2020!

List wójta gminy Belsk Duży, p. Władysława Piątkowskiego, do rodziców naszych uczniów.