Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Dzisiaj na tablicy

Szkoły zamknięte do 3 stycznia 2021.

FERIE ZIMOWE W CAŁEJ POLSCE  4-17 STYCZNIA.

Placówki gastronomiczne, z branży wydarzeń kulturalnych, kina, teatry oraz siłownie i kluby fitness zamknięte do 27 grudnia.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/na-zywo-konferencja-premiera-morawieckiego-w-sprawie-odmrazania-gosp,nzId,373,akt,211044#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Zmiany na maturze i egzaminie ósmoklasisty 2021 r.

NIECO BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Aktualności

Komunikaty. Zarządzenia. Aktualności.

[Akt. 03.12.2020] Nowa rzeczywistość, nowe oblicze szkoły, nowi my.

„STOP HEJTOWI wśród dzieci i młodzieży’’

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży zachęcam do zapoznania się z materiałem informacyjno-edukacyjnym w postaci spotu społecznego autorstwa Komendy Głównej Policji  pt. „STOP HEJTOWI wśród dzieci i młodzieży’’.

Pomóż bezdomnym zwierzakom przetrwać zimę.

Szkolne Koło Wolontariatu JP II zaprasza do udziału w akcji, której celem jest pomoc zwierzętom ze schroniska. Zbiórka karmy potrwa do 9 grudnia.

Konkurs na najpiękniejszą szopkę!

Grudzień to Święta, a przed ich nadejściem warto się potrudzić, by do oczekiwanych prezentów dorzucić nagrodę za wygrany konkurs na najpiękniejszą bożonarodzeniową szopkę.

Będą bezpieczne przejścia dla pieszych w gminie Belsk Duży!

Wójt Władysław Piątkowski dziękuje wszystkim za głosy, dzieki którym zostanie zrealizowana inwestycja o wartości 320 000 zł.

Zarządzenie Dyrektora PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym z 30.11.2020 r.

... w sprawie sposobu realizacji zadań Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Belsku Dużym w okresie epidemii w dniach od 30 listopada 2020r. do 3 stycznia 2021r.

Razem na Święta!

MEN zaprasza wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe do udziału w kolejnej edycji akcji „Razem na Święta”.

3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Za drzwiami domu zaczynają się schody: barierki, wysokie krawężniki, brak podjazdów, zbyt wąskie drzwi lub przejścia...

Pomóż małym bibliotekom.

Podbijamy! Tylko do poniedziałku 30 listopada możesz pomóc małym bibliotekom, biorąc udział w akcji "Podziel się książką".


Konkurs plastyczny "Kartka na Święta".

Wójt Gminy Belsk Duży zaprasza dzieci w wieku 5-15 lat do udziału w konkursie plastycznym "Kartka Świąteczna". Zdjęcia można przesyłać na adres: promocja@belskduzy.pl do 4 grudnia 2020 roku do godz. 14.00.

Dzień Życzliwości!

Samorząd Uczniowski zaprosił obserwatorów profilu szkolnego na Facebooku do udziału w kilku wirtualnych zabawach z okazji przypadającego na 21 listopada Dnia Życzliwości.

WYWIADÓWKI

W przyszłym tygodniu planujemy zebrania wychowawców klas z rodzicami. Zostaną one przeprowadzone za pośrednictwem komunikatora Teams.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Jesteśmy ludźmi na miliony sposobów, inaczej mówimy, inaczej wyglądamy, w co innego wierzymy, inaczej kochamy, słuchamy różnej muzyki, cieszą nas różne pasje. W tej pięknej różnorodności jest tylko jeden sposób na utrzymanie pokoju  - tym sposobem jest akceptacja wynikająca ze...

Konkurs na logotyp Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Młodzieżowy Sejmik Województwa Mazowieckiego oraz Fundacja Civis Polonus zapraszają do udziału w konkursie na logotyp MSWM. Prace konkursowe można składać do 7 grudnia 2020 r.

Klub Młodego Programisty!

Dołącz do warsztatów programowania online!