Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Poniedziałek, 2020-01-27

Imieniny: Anieli, Juliana

Jesteś tutaj:
  1. Start

Witamy na naszej nowej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice, uczniowie i nauczyciele
znajdą wszystkie potrzebne informacje o naszej placówce.

Dzisiaj na tablicy

 

 

Nowy nr telefonu do Szkoły:  486640382.

 

Sekretariat: szkolabelsk@interklasa.pl

 

Redakcja strony:  szkolabelsk@wp.pl

Aktualności

Zebrania z rodzicami

Półroczne spotkania wychowawców z rodzicami uczniów będą zorganizowane w dniach od 30 stycznia do 5 lutego. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku. 

Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka.

Wielkim sukcesem okazał się udział naszych uczniów w jesiennej edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka. Aż 26 osób uzyskało tytuł laureata a Paweł Żółcik i Jan Lenarcik bezbłędnie rozwiązali wszystkie zadania! Laureatom serdecznie gratulujemy!

Klasy siódme w Radomiu - "Zemsta" z kręglami.

We wtorek 21 stycznia 2020 roku, uczniowie klas siódmych pojechali na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do Radomia. Pierwszym punktem programu był spektakl pt. "Zemsta" Aleksandra Fredry w Teatrze Powszechnym.

W salonie wróżki.

W połowie stycznia 2020 r. klasy szóste poznawały swoją przyszłość podczas miniaturowych inscenizacji na lekcjach języka angielskiego.

Szkolny Konkurs Recytatorski.

14 i 15 stycznia 2020 r.  odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczestnicy interpretowali dowolny wiersz polskiego poety. Triumfatorkami w swoich kategoriach wiekowych okazały się Antonina Rupiewicz i Hanna Tomasiak.

Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego.

Karolina Barańska, Mikołaj Jendrzejczak i Natalia Senator na podium w klasyfikacji gminnych mistrzów pióra.

Twoje dane, Twoja sprawa!

Bezpieczeństwo w Internecie: jak chronić dane osobowe. Uczniów, ich rodziców i nauczycieli zapraszamy do lektury materiałów zamieszczonych w załącznikach.

Opieka stomatologiczna w szkole.

Na podstawie ustawy o opiece zdrowotnej nad uczniami Gmina Belsk Duży zawarła porozumienie z gabinetem stomatologicznym. W ramach  tego porozumienia istnieje możliwość świadczeń stomatologicznych dla dzieci w ramach NFZ (czyli bezpłatnych) w postaci przeglądów stomatologicznych,...

Laureaci konkursu języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus.

30 października 2019 r. miała miejsce 34. edycja ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus.  W pierwszych dniach stycznia 2020 r. otrzymaliśmy wyniki.  Z przyjemnością informujemy, że 9 uczniów naszej szkoły zdobyło cenny tytuł laureata.

Nagrody dla twórców szopek.

20 grudnia wszyscy autorzy szopek znajdujących się na świątecznej wystawie otrzymali cenne nagrody.