Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Niedziela, 2019-09-22

Imieniny: Maury, Milany

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

"Bezpieczna droga do szkoły" - spotkania z pedagogami i policjantami.

Przez trzy dni, od środy 18 września do piątku 20 września,  w szkole odbywały się spotkania uczniów z przedstawicielami Policji oraz szkolnymi pedagogami na temat bezpieczeństwa.

Trening ze Szkołą Tańca Emotion

10 października przedstawiciele Szkoły Tańca Emotion przeprowadzili trening rekrutacyjny z uczniami naszej szkoły.

Czytali nowele polskie

6 września 2019 r. odbyła się VIII Edycja Narodowego Czytania Nowel Polskich. W czytaniu zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Belsku Dużym wzięla udział Pani Dyrektor Teresa Bogdańska.

80. rocznica wybuchu II wojny światowej

Z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej 6 września 2019 roku odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej ku czci żołnierzy 44 Pułku Piechoty 13 Dywizji Piechoty.

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości inaugurującej rok szkolny 2019/2020.

Szkolny konkurs pięknego pisania dla klas I-III

28 maja 2019 r. odbył się  "Szkolny konkurs pięknego pisania" dla klas I-III.Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno pisma odręcznego oraz rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów.

Wręczenie dyplomów laureatom konkursów.

12 czerwca 2019 r. przy okazji spotkania z przedstawicielką Policji miało miejsce wręczenie dyplomów i symbolicznych nagród laureatom konkursów z matematyki, chemii i języka angielskiego.

Pomoc przedmedyczna w klasach pierwszych.

Przez cały rok szkolny 2018/2019 uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach pierwszej pomocy zorganizowanych przez Anetę Maciejczyk. Zajęcia prowadzone były podczas  lekcji  wychowania fizycznego.