Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Czwartek, 2019-01-24

Imieniny: Felicji, Roberta

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

„Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył dziadków.”

Tradycyjnie w belskiej podstawówce obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. W tym roku uroczystość miała miejsce 21 stycznia. Do naszej szkoły licznie przybyli dziadkowie, babcie oraz zaproszeni goście, aby wspólnie obejrzeć program artystyczny przygotowany przez wychowawców i uczniów...

Spotkanie z prof. dr. hab. Andrzejem Wysmołkiem.

7 stycznia 2019 r. gościliśmy w naszej szkole niezwykłą osobę – prof. dr. hab. Andrzeja Wysmołka, wykładowcę na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, który został zaproszony przez p. Ewę Augustowską.

Zaczarowane choinki

Wystawę pełną zaczarowanych choinek przygotowali uczniowie klas Vb, VIa i VIb pod kierunkiem pani Ewy Augustowskiej.

"Niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia" - spektakl świąteczny (13.12.2018)

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku.

Dla belskiej podstawówki w 2018 roku tym dniem był 13 grudnia. Cała szkolna społeczność i przybyli goście wspólnie radowali się ze zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Mikołajki 2018

O ile nam wiadomo, 6 grudnia w szkole pojawił się Mikołaj.

Zajęcia z ratownikiem medycznym

Dnia 04.12.2018r. w ramach Edukacji dla bezpieczeństwa, na małej sali gimnastycznej, odbyły się zajęcia z p. Marcinem Augustowskim - ratownikiem medycznym. W zajęciach uczestniczyły klasy VIII. 

Zabawa andrzejkowa

W czwartek 29 listopada 2018r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. 

XVIII Gminny Konkurs Historyczny

19 listopada 2018r. w naszej szkole odbył się XVIII Gminny Konkurs Historyczny pt. "Moja niepodległa Polska, moja niepodległa belska ziemia".  

Walijskie łyżeczki miłości

W ramach poznawania kultury państw anglojęzycznych chętni uczniowie  (podczas zajęć pozalekcyjnych) wcielili się w artystów, którzy, z różnym skutkiem:-) wytwarzali walijskie łyżeczki miłości.

100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W BELSKU DUŻYM

Tegoroczne, wyjątkowe w swym charakterze obchody Narodowego Święta Niepodległości nasza społeczność szkolna pragnęła uczcić i przeżyć w sposób szczególny. Zobowiązuje nas do tego nie tylko świadomość, że szkoła to instytucja mająca istotny wpływ na wychowanie przyszłych...