Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

Udział w Gminnych Obchodach 100lecia Odzyskania Niepodległości

Panie dyrektor Małgorzata Więckowska oraz Teresa Bogdańska z przedstawicielami społeczności szkolnej wzięły udział w gminnych obchodach 100lecia Odzyskania Niepodległości. Uroczystość odbyła się 7 listopada. Uroczysta msza święta, złożenie kwiatów, odsłonięcie tablic...

Żywa lekcja historii

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w żywej lekcji historii w związku z obchodami 100lecia Odzyskania Niepodległości. Pokaz odbył się 31 października i na pewno na długo zapadnie w pamięci naszym uczniom.

Ślubowania nadszedł czas...

29 października pierwszoklasiści zdawali swój egzamin na ucznia. Weszli marszowym krokiem wraz z wychowawczyniami na salę pełną zaproszonych gości. Przybył Wójt Gminy w Belsku Dużym- Władysław Piątkowski, Sekretarz Renata Ostatek, dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Placówek...

Jesień, jesień, liście niesie ...

Wystawa prac plastycznych uczniów biorących udział w konkursie na najpiękniejszą jesienną kompozycję.

Warsztaty plastyczne na Stulecie Niepodległości, cz. 2

W piątek 19 października 2018 roku p. Agnieszka Kazała przeprowadziła drugie zajęcia warsztatowe w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania Niepodległości.

 

Warsztaty plastyczne na Stulecie Niepodległości, cz. 1

W piatek 12 października 2018 roku p. Agnieszka Kazała przeprowadziła pierwsze zajęcia warsztatowe w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania Niepodległości.

XVIII zjazd Rodziny Szkół Jana Pawła II w Częstochowie

11 października 2018 r. reprezentujący naszą szkołę uczniowie klas szóstych wraz z pocztem sztandarowym udali się do Częstochowy na XVIII zjazd Rodziny Szkół Jana Pawła II.

Ważenie plecaków

16 października 2018 roku w szkole miała miejsce akcja ważenia uczniów oraz ich plecaków i tornistrów. Według zaleceń plecak/tornister wraz z zawartością nie powinien ważyć więcej niż 10% wagi dziecka.

Koncert w wykonaniu duetu perkusyjnego

9 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość przekonać się "na własne uszy" , jaką muzykę z instrumentów perkusyjnych może wydobyć profesjonalista.