Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

Ślubowanie klas pierwszych.

Pierwszoklasiści mianowani na uczniów! Za nami piękna, choć z wiadomych powodów skromna uroczystość, którą oglądaliśmy tylko dzięki transmisji na żywo ze szkolnego Facebooka.  Ceremonia odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Życzenia od Pani Dyrektor na Dzień Edukacji Narodowej.

Pani Dyrektor Teresa Bogdańska nie może nam chwilowo towarzyszyć, trzyma jednak kciuki za całą szkolną społeczność, a nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji środowego Dnia Edukacji Narodowej przesyła serdeczne pozdrowienia.  

Gminne czytanie "Balladyny".

2 października w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy odczytano "Balladynę" Juliusza Słowackiego. Wśród uczestników akcji Narodowego Czytania była  Pani Dyrektor Teresa Bogdańska.

Kolorowe skarpetki - Dzień Chłopaka w VIIB

Dziewczęta z VIIB zapraszają do obejrzenia filmowej relacji i zdjęć z tego radosnego wydarzenia. 

Symboliczne przekazanie sprzętu naszej szkole

Marszałek Stanisław Karczewski, Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska i Wójt Władysław Piątkowski gośćmi specjalnymi PSP JP2

Włosi triumfują w Belskim Festiwalu Siatkówki.

12 września 2020 roku Hala Sportowa GOSiR w Belsku Dużym przekształciła się w arenę siatkarskiego turnieju w międzynarodowej obsadzie.

 

Goście w szkole i gminie!

Już w najbliższą w środę, 16 września, naszą szkołę odwiedzą Stanisław Karczewski - Senator RP oraz Aurelia Michałowska - Mazowiecki Kurator Oświaty. 

Spot profilaktyczny naszych uczniów najlepszy w gminnym konkursie!

Zuzia Szymańska, Piotr Łumiński i Julian Mańko zostali laureatami konkursu “Bliżej siebie, dalej od uzależnień – jak pozytywnie spędzać wspólny czas”.  Dziś odebrali nagrody. Gratulacje!

Narodowe Czytanie 2020.

Narodowe Czytanie organizowane jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Pierwszą wspólnie czytaną lekturą był "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza. W tym roku wracamy do epoki romantyzmu z "Balladyną", arcydziełem Juliusza Słowackiego, pełną dramatyzmu analizą ludzkiej duszy.

Życzenia od Wójta Gminy Belsk Duży

Wójt Gminy Belsk Duży, p. Władysław Piątkowski, nie mógł niestety towarzyszyć nam podczas inauguracji nowego roku szkolnego. Nie zapomniał jednak o nas.

Kameralny początek roku!

Zgodnie z zapowiedziami, inauguracja roku szkolnego 2020/2021 została ograniczona do spotkań dzieci i młodzieży z wychowawcami, o różnych godzinach.

Twierdza PSP Belsk Duży gotowa!

Zapraszamy do galerii zdjęć obrazujących zmiany w budynkach szkolnych na czas epidemii.

Wreszcie na Facebooku!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 25 sierpnia miała miejsce inauguracja szkolnego Facebooka. Zapraszamy!

Międzynarodowy Dzień Wyznawania Miłości.

20 sierpnia - cóż za piękny dzień! Wszystkim, którzy najmocniej zadomowili się w naszych sercach, możemy dziś przypomnieć, jak bardzo są dla nas ważni.

“Akademicka Reprezentacja Polski w Belsku Dużym” Wydarzeniem Roku 2019.

Przy okazji podsumowania Pierwszej Edycji Belskiej Ligi Siatkówki – Krzysztof Kowalski, redaktor naczelny belskduzy24.pl wręczył nagrodę za gminne WYDARZENIE ROKU 2019!