Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Niedziela, 2020-01-19

Imieniny: Erwiny, Henryka

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wycieczki

Wycieczki

Klasy czwarte w Wilanowie.

4 grudnia czwarte klasy udały się na mikołajkową wycieczkę do pałacu w Wilanowie oraz bawiły się w kinie na filmie "Śnieżna paczka".

Mikołajki z muzyką i kręglami w Warszawie.

 W mroźny, poniedziałkowy ranek 2 grudnia, ósme klasy udały się na mikołajkowy wyjazd do Warszawy.

Mikołajkowa wycieczka do Kielc.

19 listopada klasy pierwsze gościły w Teatrze Lalek, Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Manufakturze Słodyczy” Magia Karmelu”.

Wyprawa do Bełchatowa.

Program wycieczki z 20 listopada obejmował wizytę w elektrowni Bełchatów, zwiedzanie Muzeum Gigantów Mocy oraz mecz piłki siatkowej PLUS LIGI mężczyzn Skra Bełchatów kontra Asseco Resovia Rzeszów.

Klasy czwarte w Kazimierzu Dolnym.

21 października uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami udali się do Kazimierza Dolnego. Tego dnia uczestnikom wyjazdu dopisał nie tylko humor, ale również pogoda.

Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów.

Wycieczka klas szóstych do Muzeum Kazimierza Pułaskiego w Warce.

Szlakiem bohaterów "Kamieni na szaniec".

16 października 2019 r. klasy ósme wybrały się do Warszawy, by podążać śladami Zośki, Alka i Rudego, bohaterów książki Aleksandra Kamińskiego.

 

Klasy szóste w Radomiu.

W środę 2 października 2019 r. klasy szóste udały się do Radomia, by obejrzeć "Balladynę" Juliusza Słowackiego i zwiedzić Muzeum Wsi Radomskiej.

Konferencja Dziecięca w Collegium Civitas

26 września 2019 r. uczniowie klas szóstych naszej szkoły brali udział w Konferencji Dziecięcej w Collegium Civitas w Warszawie, podsumowującej projekt ,,Collegium Młodych Talentów”.