Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wolontariat

Wolontariat

Szkolne Koło Wolontariatu JPII dla Niepodległej

Dnia 19.10.2018r uczniowie i opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu nie próżnowali. 

Zakręcona akcja 2018

„Zakręcona akcja” na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszej placówki. Społeczność szkolna wzięła w niej udział już po raz siódmy. Tegoroczny wynik zbiórki plastikowych nakrętek kolejny raz okazał się sukcesem. 

Udział w koncercie charytatywnym #wspieramydominika

Grupa nauczycieli wolontariuszy wzięła udział w koncercie charytatywnym #wspieramydominika 10 maja 2018. Koncert odbył się w hali sportowej Spartakus w Grójcu. Fundusze zbierane w trakcie koncertu mają wspomóc leczenie ciężko chorego osiemanstoletniego chłopca. Poza kilkoma...

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu w bazie dawców szpiku

W słoneczne niedzielne południe przed Kościołem Miłosierdzia Bożego w Grójcu, Komeda Główna Policji w Grójcu we współpracy z DKMS zorganizowała akcję, podczas której można było zgłosić się do bazy dawców szpiku kostnego.

Karta świąteczna dla Seniora

 Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu JP II nie próżnują. Tuż przed świętami wielkanocnymi wykonali karty świąteczne, które wraz z serdecznymi życzeniami przekazali emerytowanym nauczycielom naszej szkoły. Podczas spotkań nie zabrakło miłych słów i wzruszeń.

 

Wielkanocna akcja charytatywna

W dniach 26.02-2.03.2018r w PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym odbyła się akcja charytatywna pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Fundacji „Kresy w potrzebie- Polacy-Polakom”. Włączyli się w nią uczniowie z klas I-VII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych.

„Lubię ludzi”- finał Szlachetnej Paczki 2017

Przez dwa dni grudniowego weekendu ( 9-10.12.2017) mała sala gimnastyczna naszej szkoły została zamieniona w magiczny magazyn ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Jak do tego doszło?- zacznijmy od początku.

Nie jest tajemnicą, iż nasza placówka corocznie bierze udział...

Szlachetna Paczka

SZLACHETNA PACZKA co roku dociera do dziesiątek tysięcy ludzi,
     dając im nadzieję na lepsze jutro. Przyłącz się do projektu.