Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Środa, 2019-03-20

Imieniny: Joachima, Kiry

Samorząd Uczniowski

 

 

Wieczór Andrzejkowy

W czwartek 29 listopada 2018 roku,  w wigilię  dnia świętego Andrzeja, uczniowie  naszej szkoły oraz ich wychowawcy i rodzice bawili się podczas tradycyjnie obchodzonego w Polsce wieczoru wróżb. Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Kasi Jasińskiej przygotował wróżby proawdzone...

Dzień Jabłuszka

Jak co roku SU symbolicznie wspiera przedszkolaki w obchodzeniu Święta Jabłuszka. W tym roku urocze jabłuszkowe asystentki częstowały zdrowymi owocami nauczycieli naszej szkoły.

Dzień Życzliwości

21 listopada po raz drugi w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Życzliwości. 

Porządkujemy Grób Żołnierzy

Grupa uczniów z klasy VIa wraz z opiekunami SU udała się na belski cmentarz parafialny, aby uporządkować Grób Żołnierzy. Posadzone przez nas trzy lata temu krzewy bardzo się rozrosły i potrzebowały przycięcia. Zgrabiliśmy także liście, wyrzuciliśmy stare kwiaty i znicze. Tuż...

Odświętny poniedziałek w belskiej podstawówce

W związku z przypadającym na 14 października XVIII Dniem Papieskim oraz wypadającym 16 października 40leciem pontyfikatu Jana Pawła II w belskiej podstawówce zrobiło się odświętnie. 

Dzień Edukacji Narodowej

"Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ."

Henry Adams

Wybory za wyborami

W pierwszych dniach września odbyły się w naszej szkole wybory opiekunów SU, którymi zostalI: pani Ilona Szymańska, pan Łukasz Wiśnik i pani Katarzyna Jasińska.