Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Samorząd Uczniowski

 

 

Porządkujemy Grób Żołnierzy

Grupa uczniów z klasy VIa wraz z opiekunami SU udała się na belski cmentarz parafialny, aby uporządkować Grób Żołnierzy. Posadzone przez nas trzy lata temu krzewy bardzo się rozrosły i potrzebowały przycięcia. Zgrabiliśmy także liście, wyrzuciliśmy stare kwiaty i znicze. Tuż...

Odświętny poniedziałek w belskiej podstawówce

W związku z przypadającym na 14 października XVIII Dniem Papieskim oraz wypadającym 16 października 40leciem pontyfikatu Jana Pawła II w belskiej podstawówce zrobiło się odświętnie. 

Dzień Edukacji Narodowej

"Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ."

Henry Adams

Wybory za wyborami

W pierwszych dniach września odbyły się w naszej szkole wybory opiekunów SU, którymi zostalI: pani Ilona Szymańska, pan Łukasz Wiśnik i pani Katarzyna Jasińska. 

 

Szkolni Kibice - Mundial 2018

Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły do rozgrzewki przed kibicowaniem polskiej drużynie podczas pierwszego meczu na tegorocznym Mundialu. Dziękujemy wszystkim, którzy zaakcentowali tego dnia barwy biało-czerwone. 

Biało czerwoni

27 kwietnia Samorząd Uczniowski PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym przeprowadził akcję przypominającą o nadchodzących majowych świętach państwowych oraz o stuleciu odzyskania niepodległości. Uczniowie i nauczyciele belskiej podstawówki założyli biało czerwone stroje oraz...

Easter Egg Hunt

28 marca w Publicznej Szkole Podstawowej im Jana Pawła II Samorząd Uczniowski zaprosił dzieci i młodzież do wspólnej wielkanocnej zabawy. Uczniowie klas I-VII podczas przerwy mieli okazję wziąć udział w „Easter egg hunt” czyli „polowaniu” na czekoladowe jajeczka. Hasło...

Uczniowie PSP im. Jana Pawła II przejęli władzę w szkole - czyli I Dzień Wiosny

22 marca w PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym uczniowie witali ukrywającą się jeszcze w cienkich pokrywach topniejącego śniegu Wiosnę. 

Dzień Kobiet

Chłopcy, Panowie oraz Samorząd Uczniowski co roku dbają o to, by wszystkie przedstawicielki płci pięknej 8 marca poczuły się wyjątkowo wspaniale. W związku z tym niezwykle przyjemnym wiosennym świętem w naszej szkole było słodko i sympatycznie.

Walentynki

Samorząd Uczniowski PSP im Jana Pawła II w Belsku Dużym tradycyjnie pamiętał o Święcie Zakochanych.