Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Poniedziałek, 2020-04-06

Imieniny: Ady, Celestyny

Komunikaty i ogłoszenia 

MAZOWIECKA POLICJA APELUJE!

Prosimy o zapoznanie się z treścią policyjnego apelu skierowanego do uczniów i ich rodziców.

Komunikat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grójcu

Specjaliści poradni pracują zdalnie udzielając informacji, porad i konsultacji.

Komunikaty MEN, CKE, GIS, Policji... Aktualności.

[Akt. 06.04.2020] Nowe przepisy, zakaz opuszczania domu i wstępu do lasów.  COVID-19 na Mazowszu i w powiecie.

Pomoc dla ósmoklasistów.

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów dla ósmoklasistów. Od 16 do 25 marca codziennie o 9:00 nowe zadania z polskiego, matematyki i angielskiego, o 15:00 - rozwiązania!

SZKOŁA I PRZEDSZKOLE - ZAMKNIĘTE!

Rząd podjął decyzję o zawieszeniu do 25 marca zajęć we wszystkich szkołach. 

Konkurs na profilaktyczny spot filmowy.

Zapraszamy do udziału w konkursie na spot filmowy pt. „Bliżej siebie, dalej od uzależnień - jak pozytywnie spędzać wspólny czas”....

Wstęp do szkoły - tylko dla dzieci i pracowników! Odwołane wycieczki i zajęcia dodatkowe.

W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych wprowadzamy ograniczenie wstępu do szkoły wszystkim osobom poza uczniami i pracownikami.  Najmłodsze dzieci będą po lekcjach doprowadzane do drzwi wejściowych przez pracowników szkoły. 

Przyjęcia do klasy pierwszej i do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Rozpoczęła się rekrutacja, zainteresowanych rodziców zapraszamy do skopiowania odpowiednich wniosków. [Ze względu na problemy techniczne w załącznikach nie są dostępne wersje pdf czy word. Wzory druków można otrzymać w sekretariacie. Za utrudnienia przepraszamy. ]

Rozsądkiem i higieną w koronawirusa!

Niepokojące wieści ze świata i atmosfera niepewności sprawiły, że na zaproszenie dyrekcji w szkole pojawiła się pielęgniarka p. Mariola Konarska, by porozmawiać z dziećmi i młodzieżą o tym, jak nie dać się wirusom.

Zabawa karnawałowa.

W czwartek 6 lutego odbędzie się w szkole zabawa karnawałowa dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Belsku Dużym zaprasza na  spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską , które odbędzie się dnia 24 lutego 2020 roku o godzinie 17.30 na dużej sali gimnastycznej PSP w Belsku Dużym.

Twoje dane, Twoja sprawa!

Bezpieczeństwo w Internecie: jak chronić dane osobowe. Uczniów, ich rodziców i nauczycieli zapraszamy do lektury materiałów zamieszczonych w załącznikach.

Zebrania z rodzicami

Półroczne spotkania wychowawców z rodzicami uczniów będą zorganizowane w dniach od 30 stycznia do 5 lutego. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku. 

Opieka stomatologiczna w szkole.

Na podstawie ustawy o opiece zdrowotnej nad uczniami Gmina Belsk Duży zawarła porozumienie z gabinetem stomatologicznym. W ramach  tego porozumienia istnieje możliwość świadczeń stomatologicznych dla dzieci w ramach NFZ (czyli bezpłatnych) w postaci przeglądów stomatologicznych,...