Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Komunikaty i ogłoszenia 

Częściowo zdalni!

Od poniedziałku 26 października klasy IV-VIII przechodzą na zdalne nauczanie! Przedszkole oraz klasy I-III będą kontynuować naukę bez zmian.

Zmiana czasu!

Zbliża się zmiana czasu w Polsce. W najbliższy weekend, w nocy z 24 na 25 października 2020 r., zmieniamy czas z letniego na zimowy.

II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Niepodległej

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Belsku Dużym zaprasza w sobotę 14 listopada, sympatyków tenisa stołowego do udziału w II Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Niepodległej.

„Rolnik jak malowany”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym „Rolnik jak malowany”, dedykowanym dzieciom w wieku od 4 do 9 lat oraz ich rodzicom/opiekunom.

Ministerstwo Zdrowia radzi ...

... jak zadbać o samopoczucie dzieci w czasie epidemii.

Maseczki na ulicy, w autobusie, w szkole.

Zgodnie z decyzjami rządu, od dziś obowiązują nowe restrykcje, które dotyczą też naszego, szkolnego życia .

Opłata za obiady

Cennik za październik 2020.

Od 26.10.2020 głosuj na “Bezpieczni Doświetleni na 728-ce”

Mamy szansę sprawić, że dzięki bezpiecznym przejściom dla pieszych nasza gmina stanie się strefą wolną od wypadków na pasach. Wójt Władysław Piątkowski zaprasza do głosowania na gminny projekt w Budżecie Obywatelskim Mazowsza! Pamiętaj: bom.mazovia.pl!

 

Zdrowy "Program dla szkół"

Trwa kolejna edycja unijnego „Programu dla szkół”. Zapraszamy rodziców uczniów uczestniczących w programie do lektury listu od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Konkurs fotograficzny LGD Wszyscy Razem

Stowarzyszenie międzygminne, do którego należy Belsk Duży - Lokalna Grupa Działania "Wszyscy Razem" zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Piękno obszaru LSR”.

Narodowe Czytanie "Balladyny"...

... 2 października w Urzędzie Gminy! 

WYWIADÓWKI

Przed nami piątkowe (18 i 25 września) spotkania wychowawców z rodzicami uczniów. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem dostępnym w załączniku.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe.

Zapraszamy uczniów najstarszych klas do zapoznania się z harmonogramem i  zatwierdzonymi programami merytorycznymi kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021.

Konkurs NBP na pracę pisemną.

Zachęcamy uczniów klas VII i VIII do udziału w XIX edycji Konkursu Narodowego Banku Polskiego na pracę pisemną. Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania tematyką ekonomii. Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Konkurs "Gmina Belsk Duży w obiektywie".

Przypominamy! Wójt Gminy Belsk Duży zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Gmina Belsk Duży w obiektywie".  Prace można składać do 15 września 2020 r.