Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Jesteś tutaj:
  1. Start

Witamy na naszej nowej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice, uczniowie i nauczyciele
znajdą wszystkie potrzebne informacje o naszej placówce.

Aktualności

XVII Gminny Konkurs Historyczny

11 czerwca 2018 r. w PSP. im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach, odbył się XVII Gminny Konkurs Historyczny pod hasłem "Niepodległa 1918-2018". 

Wielka zbiórka książek

         Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym przystąpiła do akcji organizowanej przez Fundację Zaczytani.org, której celem jest promocja czytelnictwa i edukacja społeczna poprzez zbieranie książek dla dzieci i młodzieży przebywających w placówkach medycznych....

Noc Bibliotek

       W dniu 9. 06. 2018 r. odbyła się IV Ogólnopolska Edycja Nocy Bibliotek pt. "RzeczpospoCzyta". Gminna Biblioteka w Belsku Dużym uczestniczyła w tej akcji po raz drugi. W obchody akcji włączyła się szkolna biblioteka z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II....

Mundialowy sukces

W przededniu Mundialu na grójeckiej murawie spotkały się drużyny ze szkół z okręgu Grójca i Warki, aby zmierzyć się w finale rozgrywek wzorowanych na prawdziwych mistrzostwach świata w piłce nożnej.

Rozstrzygnięcie Konkursu Czytelniczego dla klas II-IV

22 maja 2018r.odbył się konkurs czytelniczy dla klas II-IV. Wzięło w nim udział 22 uczniów. Indywidualnie udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące treści przeczytanych przez nich książek. W drugiej części konkursu uczestnicy wykonali rysunek do książki.

I miejsce zajęła Julia...

Konkurs na medal - sukces Elizy Olszewskiej

 W dniu 11 czerwca w Sali Ślubów USC odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie na Medal upamiętniającego obchody 100-lecia odzyskania niepodległości w Gminie Belsk Duży.

Konkurs Plastyczny „Trzymaj formę- żyj zdrowo”- etap powiatowy

Dnia 8 czerwca ogłoszone zostały wyniki Konkursu Plastycznego „Trzymaj formę- żyj zdrowo”, którego organizatorem była PSSE w Grójcu. 

Zakręcona akcja 2018

„Zakręcona akcja” na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszej placówki. Społeczność szkolna wzięła w niej udział już po raz siódmy. Tegoroczny wynik zbiórki plastikowych nakrętek kolejny raz okazał się sukcesem.