Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Poniedziałek, 2020-02-24

Imieniny: Boguty, Bogusza

Jesteś tutaj:
  1. Start

Witamy na naszej nowej stronie.

Mamy nadzieję, że dzięki niej zarówno rodzice, uczniowie i nauczyciele
znajdą wszystkie potrzebne informacje o naszej placówce.

Dzisiaj na tablicy

 

 

Nowy nr telefonu do Szkoły:  486640382.

 

Sekretariat: szkolabelsk@interklasa.pl

 

Redakcja strony:  szkolabelsk@wp.pl

Aktualności

Klub Włóczykija w Łazienkach

8 lutego 2020, w ostatnią sobotę przed feriami zimowymi, Klub Włóczykija złożył wizytę w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

 

Walentynki!

Ostatni tydzień przed wyczekiwanymi feriami upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni, w atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji walentynek, przypadających 14 lutego.

„Młodzież Zapobiega Pożarom” - eliminacje gminne.

Za nami Eliminacje Gminne do XLIII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W swoich kategoriach najlepsi okazali się uczniowie PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym – Paweł Żółcik oraz Szymon Stańczyk.

"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

28 stycznia w belskiej hali miała miejsce XX edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku. Zwycięzcami okazali się piłkarze reprezentujący naszą szkołę. Gratulacje!

„Moje spotkanie z Janem Pawłem II.”

W związku z 100 rocznicą urodzin patrona naszej szkoły,  Jana Pawła II podjęliśmy inicjatywę zorganizowania wystawy i stworzenia księgi pamiątkowej pt. „Moje spotkanie z Janem Pawłem II.”   Zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Belsk Duży o pomoc w realizacji tego...

Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Belsku Dużym zaprasza na  spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską , które odbędzie się dnia 24 lutego 2020 roku o godzinie 17.30 na dużej sali gimnastycznej PSP w Belsku Dużym.

Klub Włóczykija na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem naszego styczniowego (sobota 18.01.) wyjazdu był Zamek Królewski w Warszawie, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach muzealnych. Naszym zwyczajem już po drodze zapoznawaliśmy się z opowieściami dotyczącymi miejsc, które mieliśmy zobaczyć.

Gminny Konkurs Recytatorski.

28 stycznia gościliśmy najpiękniej recytujące osoby uczęszczające do szkół podstawowych i przedszkoli w gminie Belsk Duży.  We wszystkich kategoriach wiekowych triumfowały nasze uczennice.

Twoje dane, Twoja sprawa!

Bezpieczeństwo w Internecie: jak chronić dane osobowe. Uczniów, ich rodziców i nauczycieli zapraszamy do lektury materiałów zamieszczonych w załącznikach.

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020.

"Słuchajcie swoich dziadków, pytajcie ich. Rozmawiajcie, bo oni są mądrością narodu".   Franciszek, papież