Nasze Przedszkole

    Nasze przedszkole działa od października  2009 roku i mieści się w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Belsku Dużym. 

  "Czerwony Kapturek" to nowoczesne i bezpieczne przedszkole, w którym dobro dziecka to podstawowy wyznacznik wszystkich podejmowanych działań. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków dla harmonijnego rozwoju dziecka. Miejsca pełnego uśmiechu, ciepła i przyjaźni. Naszą misją jest troskliwa opieka zaangażowanej i wykwalifikowanej kadry, bogaty program edukacyjny i wszechstronny rozwój dzieci.

     Program naszego przedszkola gwarantuje pomyślny start w świat szkolnych sukcesów, rozwój intelektualny, poznawczy i społeczny. Połączenie sprawdzonych i nowatorskich metod nauczania sprawia, że dzieci łatwiej i chętniej przyswajają nową wiedzę, kształtują umiejętności, rozwijają talenty i z ciekawością odkrywają nieznany jeszcze dla nich świat.

     Chcemy, aby nasze przedszkolaki chętnie do nas przychodziły. Dlatego staraliśmy się tak urządzić sale, aby nadać im specyficzny klimat. Sale, w których przebywają dzieci, a także wszelkie inne pomieszczenia, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo najmłodszym. Meble i wyposażenie sal, a także wszystkie zabawki którymi bawią się dzieci, posiadają niezbędne atesty i zostały specjalnie zaprojektowane z myślą właśnie o najmłodszych użytkownikach.
Meble, kolory, zabawki, pomoce dydaktyczne to nie wszystko. Szczególnie ważne są rzeczy samodzielnie przez nas wymyślone i wykonane, ponieważ to one nadają charakter przedszkolu – ciepłej i niepowtarzalnej placówki.

    Zapraszamy maluchy w wieku od 3 lat, które chcą rozpocząć u nas edukację.