Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Konkursy - relacje

Nagrody w konkursie fotograficznym wręczone!

Laureaci konkursu fotograficznego “Moja Gmina Belsk Duży w obiektywie” odebrali nagrody. Uroczysta gala odbyła się w poniedziałek, 12 października br. w Sali Ślubów belskiego Urzędu Gminy.

Maja Mularska najlepsza w konkursie fotograficznym!

Znamy wyniki konkursu "Moja Gmina Belsk Duży w obiektywie". W kategorii do 13 lat triumfowała Maja Mularska! Drugie miejsce zajęła Julianna Mydłowska. Gratulacje!

Profilaktyczni raperzy z Ia

I miejsce Zuzanny Szymańskiej, Piotra Łumińskiego i Juliana Mańko w konkursie GOPS-u "Bliżej siebie, dalej od uzależnień".

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2020.

W związku z pandemią tegoroczny Kangur odbył się w nieco innej formie.  Uczniowie wzięli w nim udział nie wychodząc z domu.

Gminny Konkurs Recytatorski.

28 stycznia gościliśmy najpiękniej recytujące osoby uczęszczające do szkół podstawowych i przedszkoli w gminie Belsk Duży.  We wszystkich kategoriach wiekowych triumfowały nasze uczennice.

Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka.

Wielkim sukcesem okazał się udział naszych uczniów w jesiennej edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka. Aż 26 osób uzyskało tytuł laureata a Paweł Żółcik i Jan Lenarcik bezbłędnie rozwiązali wszystkie zadania! Laureatom serdecznie gratulujemy!

Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego.

Karolina Barańska, Mikołaj Jendrzejczak i Natalia Senator na podium w klasyfikacji gminnych mistrzów pióra.

Szkolny Konkurs Recytatorski.

14 i 15 stycznia 2020 r.  odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Uczestnicy interpretowali dowolny wiersz polskiego poety. Triumfatorkami w swoich kategoriach wiekowych okazały się Antonina Rupiewicz i Hanna Tomasiak.

Laureaci konkursu języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus.

30 października 2019 r. miała miejsce 34. edycja ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus.  W pierwszych dniach stycznia 2020 r. otrzymaliśmy wyniki.  Z przyjemnością informujemy, że 9 uczniów naszej szkoły zdobyło cenny tytuł laureata.

Konkurs ortograficzny – etap szkolny.

4 grudnia 2019 r. odbył się konkurs ortograficzny w dwóch kategoriach:  klas V-VI oraz VII-VIII.

Wyniki konkursu plastycznego „Żyj zdrowo, nie uzależniaj się!”

29 listopada wyłoniono zwycięzców konkursu profilaktycznego, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VIII.  Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: Piotr Legucki i Natalia Krzyżanowska, drugie - Jakub Gałka i Blanka Korczak, trzecie - Gabriela Ostrowska i Bartłomiej Czapski.

Sukces Mai Mularskiej i Hani Tomasiak w konkursie fotograficznym.

Konkurs pt.  „Piękno Obszaru LSR”  został ogłoszony przez stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Wszyscy Razem".

Weronika Wierzbicka z Goszczyna triumfatorką Belwizji.

26 listopada młodzież z 6 szkół z 3 gmin bawiła się podczas I Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej BELWIZJA 2019.  Usłyszeliśmy 15 piosenek w 2 językach, na scenie pojawiło się 45 artystek i 19 artystów, w tym 41 śpiewających. Ponadto poza konkursem obejrzeliśmy...

Konkurs „Mazowieckie Krajobrazy”.

W październiku na zaproszenie Zarządu Województwa Mazowieckiego zainteresowani uczniowie klas IV-VII wzięli udział w Konkursie Ekologicznym „Mazowieckie Krajobrazy”.

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA dla klas I-III

Kaligrafia to wspaniała forma odpoczynku i skupienia myśli oraz szkoła kształtowania charakteru i cierpliwości.

28 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Belsku Dużym odbył się

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA dla klas I-III

Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno...