Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Artystyczna dusza - Hania Tomasiak.

Eksperymentuje z rysunkami, śpiewa, zachwycająco interpretuje poezję, czaruje fotografiami... Poznajcie Hanię Tomasiak, uczennicę klasy Va.

Hania najbardziej lubi tworzyć i wolny czas spędza z ołówkiem oraz pędzlami, a także z aparatem.  W konkursie fotograficznym pt. „Piękno Obszaru LSR” ogłoszonym w roku 2019 przez Lokalną Grupę Działania „Wszyscy Razem” - w którym wzięły udział dzieci i młodzież z dziesięciu gmin - zajęła III miejsce (praca „Wiosna w ogrodzie babci”.)  [zdjęcia 2-7]

Na co dzień Hania uczęszcza na zajęcia rysunku i malarstwa („Takie tam warsztaty”) w Grójeckim Ośrodku Kultury, gdzie rozwija swoje zainteresowania pod okiem artystki Agnieszki Kazały.  Eksperymentuje z różnymi technikami, materiałami i formami. [na początek: nr 1 oraz 17-22].

Hania dobrze czuje się na scenie. W Gminnym Konkursie Recytatorskim, który miał miejsce w Zaborowie w roku 2019 otrzymała wyróżnienie, a w roku 2020 wygrała  w kategorii klas V-VIII  (jako najmłodsza w swojej kategorii). [zdjęcia 8-12]

Jej możliwości wokalne pozwalają jej występować dla szkolnej społeczności w Belsku Dużym  [zdjęcia 13-14]  oraz na wyjazdach (na zdjęciu 15.  „Przegląd kolęd i pastorałek” w warszawskim teatrze wspólnie z koleżankami i kolegami ze Szczepu Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego).

W roku 2019 uczęszczała na zajęcia w Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie, gdzie wzięła udział w przedstawieniu „Czarnoksiężnik w krainie Oz” w teatrze Roma.

Rok 2019 i 2020 to zajęcia w Spiżarni Musicalowej w Tarczynie [zdjęcie 16].