Szkolny Wolontariat zaprasza na świąteczny kiermasz 11 i 12 grudnia! Dochód ze sprzedaży ozdób i słodkości zostanie przekazany na leczenie Maciusia Pawlaka.
KIERMASZ DLA MACIUSIA
Już jutro ruszamy ze sprzedażą świątecznych stroików, bombek i różnorodnych ozdób. Będzie można zakupić również coś słodkiego.
Jeśli chcesz włączyć się w naszą akcję, zapraszamy już po pierwszej lekcji na parter budynku B na świąteczne zakupy.
Ceny zaczynają się od 5 zł do największych ozdób wycenionych na kwotę 100 zł.
Kiermasz potrwa dwa najbliższe dni.
Wolontariusze będą prowadzić sprzedaż na każdej przerwie.
Serdecznie zapraszamy.
W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Maciusia.
Dziękujemy Radzie Rodziców za słodkości, nauczycielom, uczniom i rodzicom za każdą ozdobę. Jesteście wielcy.
DOBRO WRACA!
DZIĘKUJEMY!
Wolontariat JPII