Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kiermasz dla Maciusia

Szkolny Wolontariat zaprasza na świąteczny kiermasz 11 i 12 grudnia! Dochód ze sprzedaży ozdób i słodkości zostanie przekazany na leczenie Maciusia Pawlaka.

KIERMASZ DLA MACIUSIA
 
Już jutro ruszamy ze sprzedażą świątecznych stroików, bombek i różnorodnych ozdób. Będzie można zakupić również coś słodkiego.
 
Jeśli chcesz włączyć się w naszą akcję, zapraszamy już po pierwszej lekcji na parter budynku B na świąteczne zakupy.
 
Ceny zaczynają się od 5 zł do największych ozdób wycenionych na kwotę 100 zł.
 
Kiermasz potrwa dwa najbliższe dni.
 
Wolontariusze będą prowadzić sprzedaż na każdej przerwie.
 
Serdecznie zapraszamy. 
 
W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Maciusia.
 
Dziękujemy Radzie Rodziców za słodkości, nauczycielom, uczniom i rodzicom za każdą ozdobę. Jesteście wielcy.
 
DOBRO WRACA!
 
DZIĘKUJEMY!
 
Wolontariat JPII