Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Finał konkursu "Wielkanocny stroik"

28 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się finał konkursu plastyczno-technicznego "Wielkanocny stroik". W konkursie mogli wziąć udział wszyscy chętni uczniowie z klas I-VII. 

 Organizatorkami konkursu były wychowawczynie świetlicy: p. Justyna Dąbrowska, p. Agata Kępka, p. Żaneta Ciamarczan oraz p. Dominika Dudek. Wychowawczynie poprzez konkurs chciały rozbudzić w dzieciach artystyczną aktywność i przypomnieć tradycje związane z Wielkanocą. 

Prace oceniła Komisja Konkursowa w której skład weszły: p. Hanna Jasińska, p. Monika Kapciak i p. Teresa Bogdańska. Prace były oceniane w dwóch kategoriach: klasy I-IV oraz klasy V-VII. Wszyscy uczestnicy konkursu oraz laureaci dostali pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Wyniki konkursu:

Kategoria: Klasy I-IV

I miejsce: Piotr Legucki z kl. III B
II miejsce: Agata Pietrusiak z kl. I B
III miejsce: Milana Ofiara z kl. II B

Kategoria: Klasy V-VII

I miejsce: Eliza Olszewska z kl. VII A
II miejsce: Ania Tul z kl. VI A


Komisję oraz organizatorki zachwyciły wszystkie dostarczone prace. Jesteśmy pod wrażeniem dziecięcej pomysłowości i twórczości. Każda z prac została wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły i oryginalnością. Rodzicom oraz dziadkom dziękujemy za zaangażowanie w konkurs i wsparcie swoich pociech. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Gratulujemy wam zdolności i pomysłowości. 


Wszystkim uczniom, wychowankom świetlicy oraz ich rodzinom życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych!

 

Wychowawczynie Świetlicy