Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Zbiórka naborowa 6 listopada

Czuwaj! W imieniu zuchenek, zuchów, harcerek, harcerzy, wędrowniczek, wędrowników, druhen zastępowych, przybocznych i drużynowych serdecznie zapraszamy Was na nabór do gromad i drużyn harcerskich w Szczepie drużyn w Belsku Dużym!!

Czuwaj!!

W imieniu zuchenek, zuchów, harcerek, harcerzy, wędrowniczek, wędrowników, druhen zastępowych, przybocznych i drużynowych serdecznie zapraszamy Was na nabór do gromad i drużyn harcerskich w Szczepie drużyn w Belsku Dużym!!

W tym roku nabór przyjmie postać spotkania wszystkich środowisk w szkole w Łęczeszycach.

Zapraszamy wszystkich od I klasy szkoły podstawowej przez klasy V i Vi aż po klasy VII, VIII i wyżej 6 listopada do PSP w Łęczeszycach!

Klasy I, II i III szkoły podstawowej zapraszamy gorąco do wstąpienia do gromady zuchowej Zabawy, pląsy, nowe przyjaźnie, wyjazdy, piosenki, szyfry, musztra i niesamowita przygoda czeka na Was na każdej zbiórce gromady zuchowej!

Zapraszamy serdecznie również rodziców, w razie jakichkolwiek pytań druhny działające w gromadzie odpowiedzą na wszystkie pytania

Uczniów klas IV, V, VI i VII zachęcamy do porozmawiania z harcerzami i harcerkami drużyny harcerskiej "Chabry".

 Jeśli jesteś ciekawy świata, lubisz wyzwania i jesteś fanem  gier i czasu spędzanego z przyjaciółmi, przyjdź w sobotę i poznaj nasze środowisko!

Jesteśmy pewni że zobaczymy się w kolejnym tygodniu na pierwszej ponaborowej zbiórce

Klasy VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych zapraszamy do poznania drużyny wędrowniczej działającej w Belsku Dużym. Wyjście w teren, samodzielne zadania i wyzwania, zabawa ze znajomymi i wymiana doświadczeń to tylko część z tego, co oferuje wstąpienie do naszej drużyny. Środowisko wędrownicze jest absolutnie niesamowite i czeka na tych, którzy są ciekawi świata i chcieliby robić coś więcej dla siebie i swojego otoczenia.

Spotkajmy się w sobotę 6 listopada! Wszystkie wydarzenia związane z naborem będą odbywać się w godzinach 9.00 - 12.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Łęczeszycach na sali gimnastycznej oraz na terenie szkoły.

Jeszcze raz najmocniej wszystkich Was zapraszamy do dołączenia się do naszej małej harcerskiej imprezy

Do zobaczenia w sobotę!

dh. Barbara Sibilska