Zaczynamy! Autobus wyjedzie z Grójca o godz. 7. 45, powrotny wyruszy z Belska o godz. 11.00. Poniżej trasa przejazdów.
ŚRODA, 1 WRZEŚNIA
Wyjazd z Grójca o godzinie 7.45.
Grójec
Wilczogóra
Sadków Duchowny
Wilczogóra
Złota Góra
Roże 2 - stara remiza
Rożce 1 - kapliczka
Daszewice
Rębowola 3,2,1
Mała Wieś
Belsk Duży Kurs powrotny, wyjazd z Belska o godzinie 11.00
Belsk Duży
Stara Wieś
Belsk Duży
Rębowola I
Rębowola II
Rębowola III
Daszewice
Rożce I
Rożce II
Aleksandrówka
Sadków Kolonia I
Sadków Szlachecki
Sadków Kolonia I
Rosochów
Złota Góra
Wilczogóra
Złota Góra
Sadków Duchowny
Belsk Duży Zabierzcie maseczki! Podczas przejazdów wszyscy pasażerowie powinni mieć zasłonięte usta i nos.