Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, który przypada na dzień 3 grudnia, w klasach 1-3 zostały zorganizowane okolicznościowe zajęcia.
,,Nie pozwól, aby twoje ograniczenia definiowały twoje możliwości.”
– Anonymous

Z okazji Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawności, który przypada na dzień 3 grudnia zostały zorganizowane zajęcia w klasach 1-3.
Podczas lekcji uczniowie poznali rodzaje niepełnosprawności,znaki i symbole ,które określają rodzaj niepełnosprawnści.
Zapoznały się z treścią książki autorki Moniki Krajewskiej pt. ,,Mój młodszy brat". Pokazuje ona, w jaki sposób powinniśmy postrzegać osoby ,które mają pewne ograniczenia.
Uczniowie pod koniec zajęć wykonali pracę plastyczną, która miała na celu uwrażliwienie na potrzeby osób niepełnosprawnych oraz zwiększenie empatii i tolerancji.
Nauczyciele współorganizujacy proces kształcenia specjalnego i edukacji wczesnoszkolnej .
#szkoła dobrego słowa
#słowa mają moc
#Fundacja Pozytywni.pl
