Przedszkolny piknik
W dniu 18 czerwca dzieci z grupy I, II, III, 0A i 0B wzięły udział w pikniku na świeżym powietrzu zorganizowanym przez swoich wychowawców
Piknik był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do integracji dzieci oraz nauczycieli przedszkola. Pogoda tego dnia wyjątkowo dopisała, co pozwoliło wszystkim w pełni cieszyć się atmosferą letniego spotkania ![]()
![]()