Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Środa, 2019-10-16

Imieniny: Ambrozego, Florentyny

Srebrni medaliści w sztafetowych biegach przełajowych

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce w mistrzostwach powiatu grójeckiego w sztafetowych biegach przełajowych.

„Srebrni medaliści w sztafetowych biegach przełajowych”

 

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.


Nowe Miasto nad Pilicą, 03.10.2019 r.

Dużym sukcesem chłopców z rocznika 2005-2006 z PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym zakończyły się tegoroczne mistrzostwa powiatu grójeckiego w sztafetowych biegach przełajowych.

Nasza drużyna po świetnym występie zajęła II miejsce.
W tej kategorii sztafeta rywalizowała w układzie 10 biegów x 1000m.


Ponadto, dobre występy zanotowały również nasze pozostałe sztafety.

Dziewczęta z rocznika 2005-2006 znalazły się tuż za podium, na IV miejscu. (10 x 800m)
Chłopcy z rocznika 2007-2008 ostatecznie uplasowali się na V miejscu. (10x800m)

Klasyfikacja generalna w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej
(2005-2006
)

Chłopcy :

I miejsce – PSP Grójec nr 1

II miejsce – PSP Belsk Duży

III miejsce – PSP Goszczyn

IV miejsce – ZSP Nowe Miasto

V miejsce – PSP Nowe Miasto

VI miejsce – PSP Grójec nr 2

Dziewczęta:

I miejsce – PSP Grójec nr 1

II miejsce – PSP Goszczyn

III miejsce – PSP Nowe Miasto

IV miejsce – PSP Belsk Duży

V miejsce – ZSP Nowe Miasto

 

Klasyfikacja generalna w kategorii Igrzyska Dzieci
(2007-2008
)

Chłopcy:

I miejsce – PSP Warka

II miejsce – Grójec nr 1

III miejsce – PSP Goszczyn

IV miejsce – PSP Grójec nr 2

V miejsce – PSP Belsk Duży

VI miejsce – ZSP Nowe Miasto

VII miejsce – PSP Nowe Miasto

 

Skład reprezentacji chłopców (rocznik 2005-2006)

Czapski Bartłomiej, Kowalski Dominik, Biniszewski Karol, Pruś Michał, Żakowiec Patryk,

Kowalczyk Filip, Maciejczyk Michał, Kaniewski Kamil, Potrzebowski Bartłomiej Stańczyk Szymon.

Skład reprezentacji dziewcząt (rocznik 2005-2006)

Smyl Karolina, Sobczak Matylda, Zieja Julita, Gąsiorowska Sandra, Horbacz Wiktoria, Górzyńska Wiktoria,

Frączak Magda, Mirkowska Natalia, Górzyńska Anna, Gębska Magda, Kowalczyk Julia.

Skład reprezentacji chłopców (rocznik 2007-2008)

Jankowski Patryk, Bałut Jan, Jendrzejczak Mikołaj, Kot Szymon, Krzechowicz Julian, Gołaszewski Michał,

Musiałowski Piotr, Musiałowski Krzysztof, Gałka Jakub, Lenarcik Jan, Kucharski Oliwier.

 

Opiekunowie:

p. Łukasz Wiśnik
p. Edyta Kwiatkowska