Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Kalendarium

Środa, 2020-06-03

Imieniny: Anatola, Leszka

Wyjazd mikołajkowy klas czwartych

           Tegorocznym prezentem mikołajkowym dla uczniów klas czwartych była wycieczka do Warszawy.
11 grudnia czwartoklasiści wraz wychowawczyniami wczesnym rankiem ruszyli spod szkoły. Pierwszym punktem naszego wyjazdu był seans filmowy w kinie 6D. Jest to obecnie atrakcyjna forma rozrywki, bo obraz i dźwięk wzbogacają dodatkowe efekty specjalne.

 

     Mogliśmy odczuć na własnej skórze ruszające się fotele, krople wody na twarzy, czy powiew wiatru. Dochodzące z sali odgłosy, śmiech, a nawet przerażenie w oczach po wyjściu z sali świadczyły jedynie o tym, że przeżycia były ogromne, a emocji co niemiara. Pełni wrażeń i żądni dalszych przygód ruszyliśmy dalej. W międzyczasie zdążyliśmy zjeść posiłek w naszej ulubionej restauracji Mc Donald’s, by potem spędzić słodki e chwile w Pijalni Czekolady Wedla. Delektując się pyszną czekoladą, poznaliśmy historię powstania tego miejsca. Największa frajda czekała jednak kilka chwil później, kiedy każdy dostał swój torcik czekoladowy i samodzielnie go udekorował. Słodka wizyta zakończyła się słodkimi zakupami: czekoladowymi bałwankami, Mikołajami itp.

    Mamy nadzieję, że mikołajkowy wyjazd połączył przyjemne z pożytecznym, spełnił oczekiwania dzieci, ale też przyczynił się do integracji zespołów klasowych.

 

Wychowawczynie: J. Dąbrowska, K. Ludwiczak, I. Lewandowska