DZIEŃ RODZINY W GRUPIE III

07 czerwca - łącząc dwa najważniejsze święta w życiu dziecka, czyli Dzień Mamy i Dzień Taty -  przedszkolaki wraz z rodzicami świętowały Dzień Rodziny.

     Uroczystość składała się z trzech części. Pierwsza z nich to występ całej grupy dla zebranej widowni. Dzieci tańczyły, śpiewały, recytowały. Tegoroczny montaż słowno-muzyczny należał do nowoczesnej wersji. Znalazły się w nim ciekawe aranżacje piosenek z zaskakującym układem ruchów tanecznych. Przedszkolaki zasługują na ogromną pochwałę, gdyż każdy z nich dzielnie wystąpił!

    Druga część to konkurencje dzieci z rodzicami. Rywalizowano podczas śmiesznych konkursów, co wszystkich wprawiło w zabawny nastrój.

    Następnie przenieśliśmy się z sali gimnastycznej w plener, gdzie w blasku słoneczka integrowaliśmy się przy słodkim poczęstunku.

   Święta takie jak: Dzień Mamy, Dzień Babci, Mikołajki  itp. to obowiązkowe ale i jednocześnie wspaniałe okazje do organizowania uroczystości w przedszkolu. Nie wyobrażamy sobie  życia przedszkolnego bez celebrowania tych dni…